Śmiertelny wypadek na Pomorzu Zachodnim. Zginął 10-letni chłopiec

W miejscowości Przydargiń doszło do tragicznego wypadku drogowego. W jego wyniku zginął 10-letni chłopiec. Drugie dziecko trafiło do szpitala.

Jak informuje "Głos Koszaliński" do wypadku doszło około godziny 15:00 w poniedziałek 11 maja. Zdarzenie miało miejsce na drodze krajowej nr 11 w miejscowości Przydargiń w województwie zachodniopomorskim.

Tragiczny wypadek na DK 11. Nie żyje 10-letni chłopiec

Według ustaleń policji kierowca samochodu osobowego nagle stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Samochodem jechały trzy dorosłe kobiety i dwójka dzieci.

Niestety mimo reanimacji nie udało się uratować 10-letniego chłopca. Trzy kobiety w stanie ciężkim przewiezione zostały do szpitala w Koszalinie. - Roczne dziecko najpewniej wyszło z tego zdarzenia bez szwanku, lekarze będą je jeszcze badać - powiedziała rzeczniczka prasowa koszalińskiej policji kom. Monika Kosiec.

Jak dowiedzieli się dziennikarze portalu twojeinfo24.pl poszkodowane kobiety są w wieku od 22 do 26 lat. Dwie kobiety doznały urazów głowy, a trzecia trafiła do szpitala z urazem klatki piersiowej i uda. W szpitalu potwierdzono też, że 11-miesięczne dziecko nie odniosło poważnych obrażeń.

Zobacz wideo Śmiertelne wypadki drogowe od lat mają tę samą przyczynę
Więcej o:
Komentarze (25)
Śmiertelny wypadek na Pomorzu Zachodnim. Zginął 10-letni chłopiec
Zaloguj się
 • burek_polny

  Oceniono 15 razy 11

  Haslo "Szybko-ale-bezpiecznie" zapamietaja do konca zycia.
  Aha, "Lubie Zapierbalac" tez.

 • rocky.bravo

  Oceniono 16 razy 10

  Szybko jade, komfortowo, muzyczka gra, kobitki gadaja, zajrze co tam na fejsbuniu, co sie moze stac....

 • jugger

  Oceniono 8 razy 8

  Smutna sprawa, chwila moment i dziecka nie ma. A potem na nagrobku można przeczytać: Nie pytam Cię Panie dlaczego nam Go zabrałeś. Ale dziękuję Ci Panie, że nam Go dałeś. Niech to będzie wskazówką dla każdego kierowcy, aby jeździć przepisowo i skoncentrować się na jeździe. Wiem, łatwo powiedzieć bo sam często wracając z pracy łapię się na tym, że jadę autem mało skupiony.

 • zigzaur

  Oceniono 5 razy 1

  Pewnie ćmił papierocha, kłapał przez komórkę, dłubał w nawigacji albo przełączał w radioodtwarzaczu Martyniuka na "łupucupu".

 • atmt

  0

  I jak zawsze w komentarzach wysyp nieomylnych i zawsze przygotowanych na każdą ewentualność. Każdy ideał. Jemu się nic nie może przydarzyć.

 • co.ty.powiesz

  Oceniono 24 razy -10

  "kierowca samochodu osobowego"
  Jeżeli w samochodzie jechały tylko kobiety plus dzieci, to samochodem kierowała kobieta. Dlatego nie "kierowca" tylko "kierowczyni", według ostatnich zaleceń KC, wdrukowywanych przez GW. Zapamiętajcie, NPK: kierowczyni, jak marszałkini, przewodniczyni, prezesini, szefini.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX