Ostrów Mazowiecka. Policja poszukuje podejrzanego o spowodowanie śmiertelnego wypadku

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej poszukuje 37-letniego Łukasza Brzózki. Mężczyzna jest podejrzewany o spowodowanie śmiertelnego wypadku w niedzielę 10 maja.

37-letni Łukasz Brzózka jest mieszkańcem Ostrowi Mazowieckiej. Ma 166-170 cm wzrostu, ciemne oczy, średnią sylwetkę i tatuaże na całym ciele. Możliwe, że jest odpowiedzialny za spowodowanie śmiertelnego wypadku, do którego doszło w ostatnią niedzielę.

"Osoby posiadające informacje o miejscu pobytu mężczyzny proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ostrowi Mazowieckiej pod nr tel. 29 746 92 00 lub 506 891 104 lub z najbliższą jednostką Policji. Zapewniamy pełną anonimowość" - pisze Policja Mazowiecka

Ostrowia Mazowiecka. Tragiczna śmierć dwóch osób. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia

O tragicznym wypadku w Ostrowi Mazowieckiej pisaliśmy 10 maja. Kierowca samochodu marki Volkswagen Golf na belgijskich numerach potrącił na pasach 71-latkę, która zginęła na miejscu. Chwilę później uderzył w hondę, która zawracała. Kierujący tym pojazdem 73-latek również stracił życie. Na koniec kierowca volkswagena uderzył w zaparkowanego citroena, w którym znajdowała się 43-latka i dzieci w wieku 13 i 8 lat. Cała trójka została przetransportowana do szpitala. Sprawca tego zdarzenia porzucił samochód i uciekł z miejsca wypadku na piechotę. W poszukiwaniach kierowcy wykorzystano m.in. psy tropiące, ale nie przyniosło to oczekiwanego skutku. 

Zobacz wideo Miałeś wypadek? Nie uciekaj z miejsca zdarzenia
Więcej o: