Seria wypadków w Ostrowi Mazowieckiej. Dwie osoby nie żyją, trzy ranne. Sprawca uciekł pieszo

Seria wypadków w Ostrowi Mazowieckiej, w których zginęły dwie osoby, a trzy zostały ranne. Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia, porzucając auto, policja ruszyła na poszukiwania.

W niedzielę przed godz. 10:00 w Ostrowi Mazowieckiej na ul. Lubiejewskiej doszło do serii wypadków, w których zginęły dwie osoby, a trzy zostały ranne. Sprawca, jadący prawdopodobnie z nadmierną prędkością, najpierw potrącił na pasach 71-latkę. Kobieta zmarła na miejscu.

Volkswagen Golf na belgijskich numerach później uderzył w hondę, która zawracała. Kierował nią 73-latek, który również zginął na miejscu - donosi portal ostrowmaz24.pl.

Ostrów Mazowiecka. Pościg za sprawcą serii wypadków

Na koniec golf uderzył w zaparkowanego nieopodal citroena, w którym była 43-latka z dziećmi w wieku 13 i 8 lat. Cała trójka trafiła do szpitala, jednak jak ustaliło RMF FM, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Sprawca wypadków zbiegł z miejsca zdarzenia pieszo, porzucając auto. Ruszyła akcja pościgowa, choć ustalenie jego tożsamości jest utrudnione. Auto, którym się poruszał, ma belgijskie numery rejestracyjne. Policjanci szukają sprawcy m.in. z wykorzystaniem psa tropiącego.

 
Więcej o: