Seria wypadków w Ostrowi Mazowieckiej. Dwie osoby nie żyją, trzy ranne. Sprawca uciekł pieszo

Seria wypadków w Ostrowi Mazowieckiej, w których zginęły dwie osoby, a trzy zostały ranne. Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia, porzucając auto, policja ruszyła na poszukiwania.

W niedzielę przed godz. 10:00 w Ostrowi Mazowieckiej na ul. Lubiejewskiej doszło do serii wypadków, w których zginęły dwie osoby, a trzy zostały ranne. Sprawca, jadący prawdopodobnie z nadmierną prędkością, najpierw potrącił na pasach 71-latkę. Kobieta zmarła na miejscu.

Volkswagen Golf na belgijskich numerach później uderzył w hondę, która zawracała. Kierował nią 73-latek, który również zginął na miejscu - donosi portal ostrowmaz24.pl.

Ostrów Mazowiecka. Pościg za sprawcą serii wypadków

Na koniec golf uderzył w zaparkowanego nieopodal citroena, w którym była 43-latka z dziećmi w wieku 13 i 8 lat. Cała trójka trafiła do szpitala, jednak jak ustaliło RMF FM, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Sprawca wypadków zbiegł z miejsca zdarzenia pieszo, porzucając auto. Ruszyła akcja pościgowa, choć ustalenie jego tożsamości jest utrudnione. Auto, którym się poruszał, ma belgijskie numery rejestracyjne. Policjanci szukają sprawcy m.in. z wykorzystaniem psa tropiącego.

 
Więcej o:
Komentarze (128)
Ostrów Mazowiecka. Seria wypadków, ten sam sprawca. Zginęły dwie osoby, trzy ranne, pościg policji
Zaloguj się
 • 100-lec

  Oceniono 71 razy 49

  no tak, kontakt z belgijskimi policjantami wymaga przecież znajomości języków obcych, umiejętności cięcia konfetti nijak nie idzie spożytkować

 • boo-boo

  Oceniono 51 razy 43

  "Ruszyła akcja pościgowa, choć ustalenie jego tożsamości jest utrudnione. Auto, którym się poruszał, ma belgijskie numery rejestracyjne. "
  W tym kraju to wszystko jest trudne. Choć może nie- gdyby przyszło do konfrontacji kobiet z białymi różami to pałowanie by im szło pierwszoligowo.

  Suweren na występach gościnnych w PL.

 • cozano

  Oceniono 49 razy 41

  Gdyby się rozchodziło o aureolę tęczową, to sprawca byłby dawno zidentyfikowany i doprowadzony przez brygadę antyterrorystyczną do prokuratury, tu zaś rozchodzi się o rzecz banalną.

 • tygrys102

  Oceniono 33 razy 33

  kiedy milicja zajęta tłumieniem zamieszek...

 • racetam

  Oceniono 46 razy 30

  No tak. Kulsony tylko potrafią wykonywać polecenia mr zero & kacza banda. Po francusku i angielsku nie umio

 • topel

  Oceniono 31 razy 27

  W okolicach Ostrowii są handlarze sprowadzający z Belgii auta, więc policja powinna poszukać wśród handlarzy sprowadzających ten złom z Zachodu.

 • zegrz

  Oceniono 27 razy 25

  A miejsce zamieszkania pana, który interesował się brakie skrzynki pocztowej u Kaczyńskiego ustalono bez trudu...

 • zapasik

  Oceniono 36 razy 22

  Jest rozwiązanie! Skoro to belgijskie blachy to zajmie się tym Poirot. Policjancji własnie szukają w swoich zeszycikach numeru telefonu do PUŁARO. Szczegóły ich sukcesów wieczorem w Dzienniku Telewizyjnym.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX