Mazowsze. W studni znaleziono zw這ki dziecka. By造 w stanie rozk豉du

We wtorek w studni we wsi Czy瞠w znaleziono cia這 dziecka. Zw這ki by造 w stanie rozk豉du. - Obecnie w tej sprawie jest prowadzone 郵edztwo przez Okr璕ow Prokuratur w P這cku - m闚i m. asp. 畝neta Ko這dziejska.

Jak podaje portal Gostynin24, we wtorek we wsi Czyżew (woj. mazowieckie) w studni znaleziono ciało dziecka. Zwłoki były w stanie rozkładu. Wcześniej służby zostały poinformowane o dziwnym zapachu wydobywającym się ze studni.

Na razie policja nie podaje szczegółów.

Obecnie w tej sprawie jest prowadzone śledztwo przez Okręgową Prokuraturę w Płocku

- mówi w rozmowie z Polsat News mł. asp. Żaneta Kołodziejska z Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie. Teraz ma być przeprowadzona sekcja zwłok dziecka.

Lokalny portal łączy sprawę z innym zdarzeniem

Gostynin24 łączy tę sprawę ze śmiercią 25-letniej Ukrainki, która dwa tygodnie temu urodziła dziecko i zmarła wskutek wykrwawienia.

25 kwietnia na teren jednego z gospodarstw rolnych zostało wezwane pogotowie ratunkowe. Po przybyciu na miejsce zdarzenia, lekarz stwierdził zgon 25-letniej kobiety. Przyczyną zgonu była znaczna utrata krwi w okolicach dróg rodnych

- wyjaśnia prokurator Damian Zimniak z Prokuratury Rejonowej w Gostyninie w rozmowie z portalem. Dodaje, że najbliższe osoby kobiety nie wiedziały o tym, że jest w ciąży.

Zobacz wideo Łuków. Nietrzeźwy kierowca potrącił przechodzącą przez pasy kobietę