Łuków. Pijany mężczyzna potrącił 69-latkę na pasach. Pasek torebki zacisnął się na jej szyi

36-letni mieszkaniec Łukowa (woj. lubelskie) potrącił na przejściu dla pieszych 69-letnią kobietę. Ranna została przetransportowana do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do wypadku doszło w poniedziałek 27 kwietnia na ul. Piłsudskiego w Łukowie. 69-letnia kobieta przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych, kiedy wjechał w nią rozpędzony samochód osobowy. Jak się później okazało, za kierownicą pojazdu siedział 36-latek, który miał blisko promil alkoholu we krwi.

Łuków. Rannej kobiecie pomógł policjant. Przeciął pasek torebki, który zacisnął się na jej szyi

Na miejsce zdarzenia wezwano policję. Zanim do rannej przyjechały służby, pomógł jej znajdujący się w pobliżu funkcjonariusz pracujący w warszawskiej komendzie. Mężczyzna przeciął rzemień torebki, który niefortunnie zacisnął się wokół szyi kobiety, uniemożliwiając jej oddychanie - relacjonuje KPP Łuków.

69-latka została poważnie ranna. Przetransportowano ją śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do specjalistycznego szpitala. 36-letni kierowca został zatrzymany. Dowodem w sprawie będzie nagranie z monitoringu, który zarejestrował całe zdarzenie. Policja opublikowała je ku przestrodze. 

Zobacz wideo Łuków: Nietrzeźwy 36-latek potrącił 69-latkę
Więcej o: