Zaginięcie trzyletniego Kacpra Błażejowskiego. Koniec akcji w rzece, bez efektu [AKTUALIZACJA]

Wciąż trwają poszukiwania trzyletniego trzyletniego Kacpra Błażejowskiego z Nowogrodźca (woj. dolnośląskie), który zaginął w poniedziałek wieczorem. Chłopiec w chwili zaginięcia przebywał z ojcem na działce w pobliżu rzeki. We wtorek prowadzono tam działania poszukiwawcze - nie zakończyły się one jednak sukcesem. Ojciec chłopca w chwili zaginięcia dziecka był nietrzeźwy.

Kacper Błażejowski z Nowogrodźca zaginął w poniedziałek 27 kwietnia - przed godziną 19 jego rodzina zgłosiła to policji. W poszukiwania chłopca zaangażowali się m.in. policjanci z Bolesławca. Chłopiec zaginął w pobliżu rzeki Kwisa, dlatego do akcji dołączyli także płetwonurkowie. Jak podaje RMF FM, akcja na rzece została zakończona - nie zakończyła się odnalezieniem chłopca.

- Dzisiaj dwukrotnie odcinek od Nowogrodźca do Parzyc został sprawdzony łodziami z sonarami. Strażacy w skafandrach brodzili i bosakami ratowniczymi sprawdzali wszystkie miejsca. Człowiek nie byłby w stanie tamtędy przepłynąć - powiedział w rozmowie z portalem Andrzej Śliwowski, komendant straży pożarnej w Bolesławcu.

Zobacz wideo Czy wiesz, co zrobić, gdy zaginie ktoś bliski?

Nowogrodziec. Poszukiwania trzyletniego Kacpra Błażejowskiego

W szczytowym momencie poszukiwań w akcji brało udział ponad 200 osób. 

- Planowane jest przeszukanie terenu, gdzie był widziany chłopiec, a potem zwiększanie obszaru poszukiwań - powiedziała w rozmowie z Fakt24 Anna Kublik-Rościszewska, rzeczniczka prasowa policji w Bolesławcu.

Dziennik ustalił, że w chwili zaginięcia Kacper Błażejowski był pod opieką ojca. Mężczyzna miał być nietrzeźwy. Został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Fakt informuje, że odpowie także za przestępstwa przeciwko mieniu. 

Służby podkreślają, że biorą pod uwagę każdy scenariusz. Wszystkie osoby, które mają informacje na temat miejsca przebywania Kacpra lub okoliczności jego zaginięcia, są proszone o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Bolesławcu na numer telefonu 75 6496 200 lub 201.

Więcej o:
Komentarze (102)
Zaginięcie trzyletniego Kacpra Błażejowskiego. Koniec akcji w rzece, bez efektu [AKTUALIZACJA]
Zaloguj się
 • tigr

  Oceniono 76 razy 48

  A mógł z synem wspólnie pogotować albo pojeździć po okolicznych lasach na rowerze... ale przecież dzisiaj w pisolandzie, gotujący tata to zapewne jakiś obcy kulturowo wegetarianin lub co gorsza weganin, a tata cyklista to jeszcze gorzej bo na pewno lewak.

 • mawik_net

  Oceniono 66 razy 44

  Tata pislandii, ale czego oczekiwać po rodzicach sadzających dziecko do zdjęcia na silniku ?

 • gorzowskiszlachcic

  Oceniono 26 razy 22

  Poszukiwany do odsiadki palant jak gdyby nigdy nic pielęgnuje ogródek...ja sie pytam gdzie są i co robiły te durne kulsony??

 • snook70

  Oceniono 35 razy 19

  Patole narobili dzieci za kasę 500 + i takie mamy skutki. U mnie w bloku mieszka taka rodzinka. Co rok to prorok i już czwarte leci a tatuś wiecznie podpity.

 • stefan99999

  Oceniono 19 razy 17

  Usłyszałem w TV wypowiedź rzecznika milicji pana (że tak go nazwę) Ciarki. Powiedział, że ten chłopiec miał taką "przypadłość", że często się chował i był tak cicho, że trudno go było znaleźć.

  Czy tym matołom to nie dało do myślenia? Czy nie wpadli na to, że to dziecko jest ofiarą przemocy? Może ojciec (że tak go nazwę) nie stracił syna z pola widzenia, tylko tak mu przylał, że już tylko musiał zwłoki ukrywać?

 • baby1

  Oceniono 28 razy 16

  To już wypić nie wolno? To po co to 500+?

 • Leon Noel

  Oceniono 36 razy 16

  Dlaczego niech napisał ile miał promili alkoholu, napisać że rodzic był nie trzeźwy to nie sztuka. Wypijesz jedne piwo i masz 0 4 promila alkoholu po dwóch godzinach już nie masz nic to nie znaczy że byłeś nie nie trzeźwy. Wyobraźmy sobie takie zdarzenie sobotni wieczór z małżonką otwieramy butelka wina wypijamy po jednym kieliszku i w tym czasie dziecko coś się stanie przyjeżdża pogotowie i policja i stwierdzają że rodzice byli nie trzeźwi.

 • czarna_zoska

  Oceniono 21 razy 15

  Kolejny nieprzystosowany do zycia tatus morderca.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX