Nowogrodziec. Zaginął Kacper Błażejowski. Trzyletnie dziecko mogło wpaść do rzeki

Policja z Bolesławca szuka trzyletniego Kacpra Błażejowskiego. Chłopiec zaginął w poniedziałek 27 kwietnia. Funkcjonariusze podejrzewają, że dziecko mogło wpaść do rzeki. W poszukiwania zaangażowano m.in. nurków.

Trzyletni Kacper Błażejowski z Nowogrodźca (woj. dolnośląskie) zaginął po południu w poniedziałek 27 kwietnia. Rodzina chłopca zadzwoniła na policję przed godziną 19. W poszukiwania dziecka zaangażowała się policja z Bolesławca. Ponieważ do zaginięcia doszło w pobliżu rzeki Kwisy, do akcji włączyli się także płetwonurkowie. 

- Przez noc nic się nie zmieniło, poszukiwania trwają. [...] Dojeżdżają kolejne siły. Dziecka nie odnaleziono - powiedziała oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu asp. szt. Anna Kublik-Rościszewska w rozmowie z TVP Info

W akcji poszukiwawczej wykorzystywany jest także policyjny śmigłowiec oraz dron.

Zobacz wideo Czy wiesz, co zrobić, gdy zaginie ktoś bliski?

Bolesławiec. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniu trzyipółlatka 

Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu Kacpra Błażejowskiego. W chwili zaginięcia chłopiec miał na sobie czarne spodnie typu bojówki, koszulkę w poziome pasy biało-czerwone z nadrukiem głowy Myszki Miki oraz szare sportowe buty. Z Komendą Powiatową Policji w Bolesławcu można skontaktować się pod numerem telefonu 75 6496 200 lub 201.

Więcej o:
Komentarze (66)
Nowogrodziec. Zaginął Kacper Błażejowski. Trzyletnie dziecko mogło wpaść do rzeki
Zaloguj się
 • recznik_01

  Oceniono 27 razy 15

  Czy to kolejny tatuś, który wyprowadza na spacer smartfona zamiast dziecko? Komentarz pewnie okrutny, ale takie scenki ogląda się codziennie...

 • afrokomentator

  Oceniono 15 razy 11

  Biedny chłopczyk, oby się odnalazł cały i zdrowy.. Mam synka w takim wieku, trzeba cały czas mieć takie dziecko na oku..

 • inka2017

  Oceniono 8 razy 8

  Biedny maluszek, może nie stało się najgorsze. Trzeba mieć nadzieję.

 • odnawialna

  Oceniono 13 razy 7

  Już po zdjęciu widać, że patole. Kto normalny sadza dziecko na silniku pod klapą maski samochodu?

 • czarna_zoska

  Oceniono 10 razy 4

  Dopiero co pól Polski szujalo chlopczyka ktorego ojciec zabil bo sie pokłócił z matką chlopca. Kolejny niedojrzaly "tatuś" Seba.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX