Pogoda na dziś - wtorek 28 kwietnia. W całym kraju temperatura maksymalna od 20 stopni

Pogoda na dziś - wtorek 28 kwietnia. Dziś czeka nas bardzo ciepły dzień. W całym kraju termometry pokażą maksymalnie od 20 do 25 stopni.
Zobacz wideo Debata prezydencka. Woda

We wtorek w całej Polsce ponownie prognozowane są duże rozpogodzenia. Na więcej deszczu możemy liczyć dopiero w środę.

Temperatura. Dziś od 20 do 25 stopni

Najniższa temperatura prognozowana jest w Białymstoku, Lublinie i Gdańsku, gdzie będzie maksymalnie 20 stopni. Jeden stopień więcej pokażą termometry w województwach zachodniopomorskim, warmińsko-mazurskim, mazowieckim, łódzkim i świętokrzyskim. 22 stopni będzie w Wielkopolsce, Małopolsce i na Podkarpaciu. W Bydgoszczy, Zielonej Górze i Katowicach zapowiadanych jest z kolej około 23 stopni. Najcieplejszy dzień czeka mieszkańców południowo-zachodniej Polski. We Wrocławiu i Opolu termometry pokażą kolejno 25 i 24 stopnie.

Pogoda na dziś - wtorek 28 kwietniaPogoda na dziś - wtorek 28 kwietnia gazeta.pl

Opady. Dziś czeka nas bardzo dużo rozpogodzeń

W pierwszej części dnia w całej Polsce zapowiadane jest niemal bezchmurne niebo. Po południu pojawi się zachmurzenie słabe i umiarkowane. Słabe opady deszczu mogą pojawić się lokalnie w województwach zachodniopomorskim, wielkopolskim, łódzkim, warmińsko-mazurskim i w północnej części Podlasia. W pozostałych regionach brak jakichkolwiek opadów. Wiatr słaby, na wschodzie i południu umiarkowany.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: pogoda.gazeta.pl.

Więcej o: