Policja od miesiąca szuka zaginionej 23-latki. Wcześniej dziewczyna wysłała swojej mamie SMS-a

Fundacja Na Tropie udostępniła nowe informacje na temat Pauliny Pianki. 23-latka, która zaginęła ponad miesiąc temu w Warszawie, miała tego samego dnia wysłać mamie SMS-a. Nie wiadomo jednak, czy wiadomość została napisana przez samą zaginioną.
Zobacz wideo Czy wiesz, co zrobić, gdy zaginie ktoś bliski?

Paulina Pianka w sobotę 7 marca miała wyjść z mieszkania, które wynajmowała ze swoją koleżanką na warszawskiej Białołęce. 23-latka dzień później zjawiła się u swojego byłego chłopaka w Nowym Dworze Gdańskim.

23-letnia Paulina Pianka zaginęła. Wcześniej miała wysłać wiadomość do mamy

"Wtedy został też wysłany SMS do mamy Pauliny, lecz nie jest pewne czy treść jego była napisana przez samą zaginioną. Telefon pozostaje wyłączony, a portale społecznościowe usunięte. Od tamtej pory kontakt się urwał, a los Pauliny nie jest znany" - napisano na stronie Fundacja Na Tropie.

23-latki poszukują policjanci z Łomży, którzy 16 marca udostępnili komunikat z wizerunkiem i rysopisem zaginionej. Paulina Pianka ma 23-lata i pochodzi z miejscowości Baliki w województwie podlaskim. W dniu zaginięcia była ubrana prawdopodobnie w czarne buty (trampki), spodnie jeansowe i czarne krótkie futerko. Mogła mieć przy sobie czarną walizkę z fioletowymi lamówkami.

Paulina Pianka ma około 175 cm wzrostu i szczupłą budowę ciała. Ma długie, proste i czarne włosy, brązowe oczy, lekko zadarty nos oraz przylegające uszy.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej, proszone są o kontakt telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Łomży tel. (86) 474 12 43, (86) 474 12 12 lub pod numerem alarmowym 112. Fundacja Na Tropie podała też numer do mamy zaginionej: 518 397 974. Informacje można również przekazywać bezpośrednio do fundacji.