Pogoda na weekend 11-12 kwietnia. Dużo słońca i ciepła na Wielkanoc

Prognoza pogody na weekend 11-12 kwietnia. W Wielką Sobotę meteorolodzy zapowiadają temperatury od 12 do maksymalnie 15 stopni. Cieplej będzie w Wielkanoc - w tym dniu termometry pokażą od 15 do nawet 20 stopni.
Zobacz wideo Czy wyjazd do rodziny na Wielkanoc jest odpowiedzialny?

W weekend w całej Polsce zapowiadana jest słoneczna i ciepła pogoda. W Wielkanoc na północy kraju mogą pojawić się słabe opady deszczu.

Pogoda na sobotę 11 kwietnia. Dziś temperatura od 12 do 15 stopni

Najchłodniejszy dzień, z temperaturą do 12 stopni prognozowany jest w Gdańsku, Olsztynie, Białymstoku, Łodzi i Kielcach. Jeden stopień więcej pokażą termometry w województwach wielkopolskim, mazowieckim i lubelskim. 14 stopni będzie z kolei w Bydgoszczy, Zielonej Górze, Opolu, Krakowie i Rzeszowie. Najwyższa temperatura, 15 stopni, czeka mieszkańców Pomorza Zachodniego, Dolnego Śląska i Śląska.

Nad ranem większe zachmurzenia na wschodnich i południowych krańcach Polski. Pod wieczór słabe zachmurzenie zapowiadane jest już w całym kraju, jednak w dzień czeka nas bardzo dużo rozpogodzeń. W żadnym regionie nie będzie dziś padać. Wiatr słaby na wschodzie.

Pogoda na niedzielę 12 kwietnia. Niewielkie opady deszczu mogą pojawić się na północy kraju

W niedzielę będzie jeszcze cieplej. W Krakowie, Katowicach, Opolu, Wrocławiu i Zielonej Górze termometry pokażą nawet 20 stopni. Jeden stopień mniej zapowiadany jest dla Podkarpacia i Pomorza Zachodniego. W Poznaniu i Kielcach będzie 18 stopni. W województwie pomorskim, kujawsko-pomorskim, łódzkim, mazowieckim i lubelskim prognozowanych jest już 17 stopni. Najchłodniejszy dzień czeka mieszkańców Olsztyna i Białegostoku. Tam kolejno 16 i 15 stopni.

Dziś prognozowany jest bardziej umiarkowany wiatr, zwłaszcza na północy i wschodzie kraju. Rano chmury pojawią się w województwach pomorskim, warmińsko-mazurskim i podlaskim, jednak szybko przesuną się na wschód Europy. Przez cały dzień można więc liczyć na niemal bezchmurne niebo. W obszarze występowania chmur mogą pojawić się przelotne, niewielkie opady deszczu.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: pogoda.gazeta.pl.

Więcej o:
Komentarze (4)
Pogoda na weekend 11-12 kwietnia. Dużo słońca i ciepła na Wielkanoc
Zaloguj się
 • rezun-one

  Oceniono 1 raz 1

  Wspaniała pogoda na siedzenie w domu i chlanie wódy, Bóg tak chciał, nawet do kościoła teściowa nie będzie gonić.

 • hotin

  Oceniono 5 razy 1

  Redaktorze NPK. Nuda, bo nie ma info, czy ta Niedziela będzie handlową ,czy też nie? POzdrawiam jako kasjerka z 3-ką dzieci.

 • silvermane

  Oceniono 2 razy 0

  I po co to komu jak wyjść nie można. To znaczy niby można, ale nie wolno.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX