Pogoda na dziś - środa 8 kwietnia. Na zachodzie termometry pokażą nawet 21 stopni

Pogoda na dziś - środa 8 kwietnia. Meteorolodzy najniższą temperaturę przewidują w północnej i północno-zachodniej Polsce. Tutaj termometry pokażą maksymalnie 17 stopni.
Zobacz wideo Czy kwintylion drzew uratuje klimat?

W środę czeka nas kolejny słoneczny i bezchmurny dzień. W żadnym regionie nie są prognozowane jakiekolwiek opady deszczu.

Temperatura. Dziś maksymalnie od 17 do 21 stopni

Dziś najniższa temperatura, 17 stopni, zapowiadana jest w Gdańsku, Olsztynie i Białymstoku. W województwach kujawsko-pomorskim, lubelskim, małopolskim, śląskim i opolskim prognozowanych jest 19 stopni. Najwyższą temperaturę, 21 stopni, pokażą termometry w Zielonej Górze. W pozostałych regionach: w województwach zachodniopomorskim, wielkopolskim, dolnośląskim, łódzkim, mazowieckim, świętokrzyskim i podkarpackim będzie 20 stopni.

Pogoda na dziś - środa 8 kwietniaPogoda na dziś - środa 8 kwietnia gazeta.pl

Opady. Należy spodziewać się umiarkowanych porywów wiatru

W dzień czeka nas bardzo dużo słońca. Wieczorem w województwach zachodniopomorskim, pomorskim i kujawsko-pomorskim zapowiadane są większe zachmurzenia. W żadnym regionie Polski nie będzie dziś padać. Wiatr na ogół słaby i umiarkowany. Silniejsze jego porywy tylko w Sudetach - tam może wiać do 60 kilometrów na godzinę.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: pogoda.gazeta.pl.

Więcej o: