Pogoda na dziś - wtorek 7 kwietnia. Termometry pokażą dziś 20 stopni

Pogoda na dziś - wtorek 7 kwietnia. Dziś w niektórych miejscach w Polsce termometry pokażą nawet 20 stopni. Taka temperatura czeka m.in. mieszkańców województwa mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego czy wielkopolskiego.
Zobacz wideo Aplikacje, które pomogą nam zadbać o środowisko

We wtorek w całym kraju zapowiadana jest bardzo ładna pogoda. Wszędzie będzie bardzo słonecznie.

Temperatura. Dziś maksymalnie od 18 do 20 stopni

Najniższa temperatura w ciągu dnia zapowiadana jest w Gdańsku, Kielcach i Katowicach. Tam będzie około 18 stopni. Jeden stopień więcej pokażą termometry w województwie zachodniopomorskim, warmińsko-mazurskim, podlaskim, lubelskim, podkarpackim, łódzkim i opolskim. W pozostałych regionach prognozowanych jest 20 stopni. Taka temperatura czeka mieszkańców Bydgoszczy, Poznania, Zielonej Góry, Wrocławia, Krakowa i Warszawy.

Pogoda na dziś - wtorek 7 kwietnia.Pogoda na dziś - wtorek 7 kwietnia. gazeta.pl

Opady. Bezchmurne niebo niemal w całej Polsce

W godzinach popołudniowych na północnym zachodzie pojawi się niewielkie zachmurzenie. Na pozostałym obszarze przez cały dzień będzie bardzo słonecznie. W żadnym regionie nie są zapowiadane opady. Wiatr będzie umiarkowany i słaby. Silniejsze porywy tylko na zachodzie oraz nad morzem. W nocy na północy i w centrum miejscami pojawią się mgły ograniczające widoczność do 200 metrów.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: pogoda.gazeta.pl.

Więcej o: