Rumia: zabójstwo kobiety w bliźniaczej ciąży. List gończy za byłym partnerem ofiary

Policjanci z województwa pomorskiego poszukują mężczyzny, który podejrzewany jest o zabójstwo 37-letniej kobiety. Ofiara zginęła od ciosów zadanych nożem. Była w bliźniaczej ciąży.

Jak informuje "Wyborcza", o zbrodnię podejrzewany jest Tomasz S., były partner kobiety. Policja prowadzi śledztwo w tej sprawie od wtorku 24 marca, kiedy rodzice ofiary znaleźli ciało 37-latki w jej mieszkaniu w Rumi w województwie pomorskim.

Były partner podejrzewany o zabójstwo 37-letniej kobiety w ciąży

Kobieta, która była w bliźniaczej ciąży, została kilkukrotnie ugodzona nożem. Śledczy szybko wytypowali potencjalnego sprawcę. Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Gdańsku prok. Mariusz Duszyński przekazał również, że wobec Tomasza S. sformułowane zostały zarzuty oraz wystąpiono o tymczasowe aresztowanie.

Chociaż za mężczyzną wystawiono list gończy, to na razie prokuratura nie wydała zgody na publikację wizerunku podejrzanego. Za zabójstwo grozi mu kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 8, kara 25 lat więzienia albo kara dożywotniego pozbawienia wolności. Śledczy zapewniają, że wcześniej nie otrzymywali żadnych sygnałów, aby w rodzinie zmarłej dochodziło do przemocy.

Zobacz wideo Piekło kobiet. Przemoc seksualna to w Polsce codzienność
Więcej o:
Komentarze (27)
Rumia: zabójstwo kobiety w bliźniaczej ciąży. List gończy za byłym partnerem ofiary
Zaloguj się
 • strach_sie_bac

  Oceniono 37 razy 31

  "– Dzięki temu, że w Polsce szanuje się wartości i ważna jest wiara chrześcijańska, Polska jest nie tylko krajem bezpiecznym, ale jest też krajem, w którym dobrze i godnie się żyje – mówiła w Chełmie europosłanka PiS Beata Szydło."

 • maxthebrindle

  Oceniono 25 razy 21

  Jakim trzeba być miękkim fiutem, żeby zabić kobietę w ciąży?! Nie układa się? Zdarza się. Miłość wygasła, została nienawiść? Bywa. Puściła się i to nie są twoje dzieci? Przykre, ale to też się zdarza... Weź chłopie spakuj walizkę albo plecak i ułóż sobie życie od nowa, ale do cholery nie zabijaj kobiety w ciąży!
  A tak przy okazji... Czy aby sprawca nie powinien być sądzony za potrójne zabójstwo? Czy może jednak w naszym katolskim kraju płód jest człowiekiem, kiedy nie ma mózgu a zdesperowana kobieta chce przerwać ciążę. Natomiast w przypadku zabicia ciężarnej - płód jest tylko płodem i koleś może 'liczyć' max na ćwiartkę, zamiast dożywocia?

 • zwierzoczlekoupior

  Oceniono 21 razy 15

  patrzcie jak w Wolsce mozna pieknie zyc!

 • kontonaspam44

  Oceniono 18 razy 14

  "na razie prokuratura nie wydała zgody na publikację wizerunku podejrzanego."
  Sk..syny czekają, aż bandzior kogoś jeszcze zabije?

 • wykidajlo2

  Oceniono 9 razy 9

  Kilkaset lat temu skończyłby na palu...

 • miikz

  Oceniono 9 razy 9

  a gdzie morda tego sqr wysyna?!

 • telimena30

  Oceniono 14 razy 6

  Czyżby swojak? Na co czekają? Pokazać mordę!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX