Pomorskie: zaatakował partnerkę, później potrącił ciężarną i ojca z niemowlakiem. Rajd zakończył dachowaniem

36-latek z powiatu gdańskiego został zatrzymany przez policję po tym, jak potrącił ciężarną kobietę i mężczyznę spacerującego z niemowlakiem. Wcześniej zaatakował swoją partnerkę.

Jak podaje polsatnews.pl w czwartek 26 marca około godziny 13 policjanci otrzymali zgłoszenie od kobiety mieszkającej w powiecie gdańskim. Poszkodowana poinformowała, że została zaatakowana przez swojego partnera. Mężczyzna miał następnie wsiąść do auta i uciec z miejsca zdarzenia.

36-latek zaatakował partnerkę, potrącił ciężarną i mężczyznę z niemowlakiem

Policjanci powiadomili funkcjonariuszy z okolicznych jednostek i rozpoczęli poszukiwania 36-letniego mężczyzny. W trakcie ucieczki w miejscowości Kolnik poszukiwany potrącił 21-letnią kobietę w ciąży. Następnie w Osicach kierowca potrącił 18-letniego mężczyznę, który spacerował ze swoim sześciomiesięcznym dzieckiem.

Pościg za kierowcą zakończył się dopiero w Giemlicach. W tej miejscowości 36-latek stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w samochód dostawczy. Pojazd poszukiwanego dachował. - Mężczyzna został zatrzymany. W związku z obrażeniami, których doznał podczas wypadku, trafił do szpitala. Zostanie od niego pobrana krew do badań. Chcemy sprawdzić, czy 36-latek był pod wpływem alkoholu lub narkotyków. Dalsze czynności procesowe będzie wykonywał prokurator, po zgodzie ze szpitala - powiedział oficer prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku kom. Michał Sienkiewicz.

Zobacz wideo Czeska policja szuka złodziei... 140 szczoteczek do zębów

W wyniku tych działań poszkodowanych zostało łącznie pięć osób. W pomoc poszkodowanym zaangażowanych było pięć zastępów straży pożarnej, trzy Zespoły Ratownictwa Medycznego i trzy patrole policji.

Więcej o:
Komentarze (94)
Pomorskie: zaatakował partnerkę, później potrącił ciężarną i ojca z niemowlakiem. Rajd zakończył dachowaniem
Zaloguj się
 • meginpap22

  Oceniono 18 razy 18

  "czy był pod wpływem alkoholu lub narkotyków". Ależ skąd, przedawkował herbatę z cytryną.

 • oelefante

  Oceniono 25 razy 15

  Czyli próbował zamordować 5 osób: swoją "partnerkę", dwoje dorosłych, niemowlę i nienarodzone dziecko. Jedyny rozsądny wyrok: czapa. A skoro się jej nie stosuje to dożywocie.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 13 razy 13

  Wku.rwił się po prostu.
  W świecie do którego należy, w "towarzystwie" w którym się obraca, takie zachowanie jest normalne i akceptowalne.
  Po prostu menel!
  Nie ma co wydziwiać.
  Te typy tak mają.
  Ich "leczy" tylko dożywocie za kratkami.
  Oni swojej winy nie uznają nigdy.
  Mogliby być politykami, a może są?

 • true_lysander

  Oceniono 12 razy 12

  Podajcie rodzinom niemal zamordowanych osób, adres gdzie go leczą, wypuście go na pół godziny i odwróćcie kamery. Problem myślę, że się rozwiąże.

 • maj.basia

  Oceniono 9 razy 9

  Stłuc gnoja na kwaśne jabłko, a nie wozić go do szpitala. Normalny chory nie może dostać się
  na leczenie, a tu dbajcie o takiego typa . A poszedł w buraki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX