Szczytno. Weszła do sklepu z bronią i zażądała pieniędzy. Odważny klient udaremnił napad

Przypadkowy klient udaremnił napad, do którego doszło w miniony piątek w jednym ze sklepów w Szczytnie. Mężczyzna obezwładnił 24-letnią kobietę, która zastraszyła ekspedientkę atrapą broni.

W piątek 13 marca, kilka minut przed godziną 23 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie w województwie warmińsko-mazurskim otrzymał zgłoszenie o napadzie, do którego doszło na terenie sklepu wielobranżowego. Napadnięta ekspedientka powiedziała, że uzbrojona kobieta zażądała od niej wydania pieniędzy z kasy.

Zobacz wideo Szczytno. Klient udaremnił napad na sklep. 24-latka miała przy sobie atrapę broni

Klient sklepu w Szczytnie obezwładnił kobietę, która próbowała dokonać napadu

Policjanci jadąc na miejsce, wiedzieli już, że napastniczka została obezwładniona przez przypadkowego klienta, który w tym samym czasie robił zakupy w sklepie. Jak się okazało napadu próbowała dokonać 24-letnia mieszkanka Szczytna.

Funkcjonariusze ustalili, że 24-latka już od kilku dni obserwowała sklep, pojawiała się w jego pobliżu oraz wchodziła do środka, by się rozejrzeć. Tuż przed napadem weszła do sklepu udając, że zamierza coś kupić. Następnie podeszła do lady i w kilka sekund znalazła się przy ekspedientce, której groziła atrapą broni. Napastniczka kazała otworzyć kobietę kasę i wyjąć znajdujące się w niej pieniądze do przygotowanego worka. 24-latka podeszła też do klienta sklepu pokazując, że ma przy sobie nóż.

Mężczyzna nie zważając na niebezpieczeństwo, wytrącił napastniczce nóż z rąk i obezwładnił ją. Następnie 24-latka została przekazana w ręce policji. Kobieta usłyszała zarzuty, do których się przyznała oraz została tymczasowo aresztowana.

Więcej o:
Komentarze (75)
Szczytno. Weszła do sklepu z bronią i zażądała pieniędzy. Odważny klient udaremnił napad
Zaloguj się
 • pxyz

  Oceniono 35 razy 31

  brawo dla tego pana!

 • ubrana_prawda

  Oceniono 33 razy 25

  Babski napad z nożem w ręku ? Nie miałem pojęcia, że dożyję takich czasów.

 • zawszedak111

  Oceniono 26 razy 24

  "Weszła do sklepu z bronią i zażądała pieniędzy." - NPK, to nie był sklep z bronią!!!!! To sklep WIELOBRANŻOWY!!!!

 • pieddro

  Oceniono 27 razy 23

  Ale tępa dzida :-) przechodzić 50 cm obok wysokiego mężczyzny, po którym widać że spięty i gotowy do działania. Małe babsko z grubą dupą, przecież jakby przebiegła 50 metrów toby się zadyszała na śmierć :-) Kuźwa nawet do napadów trzeba mieć talent :-)

 • outsider44

  Oceniono 22 razy 20

  Najbardziej zaciekawił mnie tytuł, głoszący że kobieta napadła na sklep z bronią. Nie mogłam sobie przypomnieć, gdzie w Szczytnie jest sklep z bronią, wiec zajrzałam do notatki. A tu ... rozczarowanie.

 • alberto_srapovoli

  Oceniono 22 razy 18

  Cholera, a tu wszystkie szkoly samoobrony zalecjaja kopac w jaja w takiej sytuacji. Trzeba skonczyc z tym patriarchatem.

 • alben albus

  Oceniono 18 razy 18

  Szacun za postawę i sporo zaryzykował... Brawo!

 • mer-llink

  Oceniono 19 razy 17

  "Weszła do sklepu z bronią i zażądała pieniędzy."....
  Dziwna jakaś.
  A nie mogła po prostu pójść do spożywczaka? Tam dają grzecznie.
  Ale w sklepie z bronią to mogą być tacy już bardziej porywczy....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX