Pogoda na dziś - środa 18 marca. Na południu nawet 17 stopni

Pogoda na dziś - środa 18 marca. W całej Polsce prognozowane są dziś całkiem wysokie temperatury. Na południu kraju będzie najcieplej, a termometry pokażą tam 16-17 stopni.
Zobacz wideo Dlaczego na niebie czasem jest więcej słońc?

W środę, podobnie jak we wtorek, czeka nas bardzo słoneczny dzień. W większości kraju także bez jakichkolwiek opadów.

Temperatura. Dziś maksymalnie od 13 do 17 stopni

W całej Polsce termometry pokażą dziś temperaturę maksymalną powyżej 10 stopni. Najchłodniejszy dzień czeka mieszkańców Gdańska, Olsztyna i Białegostoku, gdzie będzie 13 stopni. Jeden stopień więcej prognozowany jest w województwie łódzkim i mazowieckim. Aż 15 stopni zapowiadanych jest w Bydgoszczy, Poznaniu, Szczecinie, Zielonej Górze, Kielcach, Lublinie i Rzeszowie. We Wrocławiu przewidywana jest najwyższa temperatura: 17 stopni. Równie ciepło, 16 stopni, będzie w województwach opolskim, śląskim i małopolskim.

Pogoda na dziś - środa 18 marcaPogoda na dziś - środa 18 marca gazeta.pl

Opady. Czeka nas piękny i słoneczny dzień

Nad ranem większe zachmurzenia pojawią się w centralnej i wschodniej Polsce. Wieczorem więcej chmur także na północy kraju. Niewielki deszcz pojawi się późno w nocy na wybrzeżu. W pozostałych regionach brak jakichkolwiek opadów. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, jedynie na północy kraju okresami dość silny. Rano na południowym zachodzie i w centrum prognozowane są mgły ograniczające widoczność do 300 metrów.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: pogoda.gazeta.pl.

Więcej o: