Zaginęła 34-letnia Teresa Marczyk. Ostatni trop prowadzi nad staw, gdzie znaleziono jej samochód

Policjanci poszukują Teresy Marczyk, która zaginęła w nocy 3 marca. 34-latka wyjechała z domu samochodem, który został znaleziony w Starym Sączu. Od tamtego momentu kobieta nie nawiązała kontaktu z rodziną.
Zobacz wideo Czy wiesz, co zrobić, gdy zaginie ktoś bliski?

Na stronie komendy policji w Nowym Sączu udostępnione zostało zdjęcie oraz rysopis zaginionej. 34-latka wyszła z domu w Nowym Sączu we wtorek 3 marca około godziny 20:00. Kobieta wyjechała białym samochodem marki Peugeot. Auto zostało znalezione około 9 kilometrów dalej, w rejonie stawów w Starym Sączu. Od momentu wyjścia z domu kobieta nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną.

Zaginęła Teresa Marczyk - policja publikuje zdjęcie i rysopis poszukiwanej

Kobieta ma ok. 175 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Ma jasne, krótkie włosy zaczesane do góry i jasne oczy. Znakiem szczególnym jest tatuaż delfina na łydce lewej nogi. W dniu zaginięcia ubrana była w zielone spodnie, szary długi sweter i ciemnozielony płaszcz. Informacje na temat zaginionej można przekazywać na numer alarmowy 112. 

Zaginiona Teresa MarczykZaginiona Teresa Marczyk fot. KMP w Nowym Sączu

W poszukiwania Teresy Marczyk zaangażowani są policjanci z komend sądeckich i starosądeckich, a także straż pożarna, specjalne grupy poszukiwawcze z Tarnowa i Nowego Targu oraz ratownicy Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego i Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Funkcjonariusze przeszukali już obszar o powierzchni 90 hektarów. W poszukiwaniach udział brali nurkowie oraz pies tropiący.

Więcej o: