Morderstwo w Brzydowie. 28-latek zaatakował dwie kobiety nożem i młotkiem. Jedna z nich nie żyje

Brutalny atak w Brzydowie koło Ostródy w województwie warmińsko-mazurskim. 28-letni mężczyzna wtargnął do domu, w którym były dwie kobiety i zaatakował je nożem i młotkiem. Jedna z nich nie żyje.

Do morderstwa w Brzydowie doszło przed godziną 7 rano. 28-letni mężczyzna wtargnął wówczas do jednego z domów i zaatakował znajdujące się tam dwie kobiety. Jedna z nich została raniona młotkiem i nożem. 43-latka zginęła na miejscu. Jej 20-letnia córka otrzymała ciosy nożem w klatkę piersiową i udo. Została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Olsztynie - relacjonuje "Gazeta Olsztyńska"

28-latek został zatrzymany. Z doniesień RMF FM wynika, że jest pod wpływem alkoholu i zostanie przesłuchany dopiero, gdy wytrzeźwieje. Mężczyzna został przewieziony na komendę w Ostródzie.

Zobacz wideo Żory: 40-letni mieszkaniec Rybnika zatrzymany w sprawie brutalnego zabójstwa koleżanki z pracy

Morderstwo w Brzydowie. Nieoficjalnie: napastnik to były partner rannej 20-latki

"Gazeta Olsztyńska" informuje nieoficjalnie, że napastnik był niegdyś partnerem 20-letniej poszkodowanej. Mówią tak sąsiedzi ofiar. Motywem mężczyzny mógł być zawód miłosny, ale doniesień tych nie potwierdziła policja.