Napadł z siekierą na sklepy i ranił trzy osoby. Później zabarykadował się w obcym domu

Wielkopolskie. W nocy ze środy na czwartek policjanci zostali wezwani do interwencji w Mosinie pod Poznaniem. Świadkowie wezwali funkcjonariuszy w sprawie mężczyzny, który wtargnął do trzech sklepów. Miał przy sobie siekierę.

Jak podaje portal epoznan.pl do zdarzenia doszło około północy. Mężczyzna wtargnął do trzech sklepów w Mosinie w województwie wielkopolskim, gdzie ranił w sumie trzy osoby.

Napadł z siekierą na trzy sklepy. Został ujęty po tym, jak zabarykadował się na strychu

Zdarzenie potwierdziło już biuro prasowe wielkopolskiej policji. - Mężczyzna wtargnął z siekierą w ręku do sklepów i ranił w sumie trzy osoby. Następnie skrył się w jednym z domów. Na miejsce wysłano funkcjonariuszy z grupy realizacyjnej, którzy dokonali zatrzymania - przekazał mł. insp. Andrzej Borowiak.

Policja na razie nie chce podawać szczegółowych informacji na ten temat. Z najnowszych informacji portalu wynika, że po napadach na sklepy mężczyzna uciekał rowerem, a następnie skradzionym autem.

Po rozbiciu samochodu przestępca wtargnął do przypadkowego domu i zabarykadował się na strychu. Policjanci ewakuowali mieszkańców i otoczyli budynek. Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy z grupy realizacyjnej KMP Poznań wezwanych na miejsce zdarzenia.

Zobacz wideo Dwaj policjanci wyciągnęli kierowcę z ciężarówki tuż przed jej wybuchem
Więcej o: