Świętokrzyskie: przewrócony rower i ciało 34-latka. To miało wyglądać jak wypadek drogowy

Skarżyscy policjanci dostali sygnał, że na jednej z dróg w gminie Bliżyn obok roweru leży mężczyzna. Jak się okazało 34-latek już nie żył. Okoliczności wskazywały, iż w tym miejscu mogło dojść do śmiertelnego potrącenia. Jednak drobiazgowe dochodzenie doprowadziło do zatrzymania dwóch mężczyzn, którzy mogą mieć związek z zabójstwem.

Do zatrzymania 30 i 32-latka doszło w środę. Mieszkańcy powiatu skarżyskiego podejrzewani są o to, że przyczynili się do śmierci 34-latka. W piątek sąd w Skarżysku-Kamiennej zdecydował o ich tymczasowym aresztowaniu na okres najbliższych trzech miesięcy.

Cała historia swój początek miała na początku lutego. Wówczas policjanci ze skarżyskiej jednostki otrzymali sygnał, że na jednej z dróg w gminie Bliżyn obok roweru leży mężczyzna. Natychmiast na miejsce zostali skierowani mundurowi oraz służby ratunkowe. Po chwili okazało się, że życia 34-latka nie dało się już uratować. Wtedy do dalszych działań wkroczyli policjanci ze Skarżyska-Kamiennej, prokurator oraz biegły lekarz. Okoliczności wskazywały, iż w tym miejscu mogło dojść do wypadku drogowego. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do dalszych badań.

To nie był wypadek   

Kolejne czynności oraz wyniki sekcji zwłok jednoznacznie wskazywały, że do śmierci 34-latka ktoś się przyczynił. Wszczęto drobiazgowe dochodzenie, które przyniosło oczekiwane efekty. Ostatecznie w środę kryminalni zatrzymali Adriana G. i Sebastiana G.. mieszkańców powiatu skarżyskiego. W sobotę usłyszeli oni zarzuty zabójstwa, a sąd zdecydował o ich tymczasowym aresztowaniu na najbliższe 3 miesiące.

Za tego typu przestępstwo aresztowanym grozi 25-lat wiezienia lub dożywocie.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (57)
Świętokrzyskie: przewrócony rower i ciało 34-latka. To miało wyglądać jak wypadek drogowy
Zaloguj się
 • talajot

  Oceniono 29 razy 21

  Adrian i Seba - imiona zobowiązują

 • wiejski.empedokles

  Oceniono 40 razy 16

  To na pewno Żyd z Muzułmaninem. Zabić musieli za granicą, bo w Polsce PiSu nie ma morderstw, przemocy i gwałtów. Jest sama szczęśliwość i duma. Niech nam słońce Wodza świeci po wsze czasy.

 • junk92508

  Oceniono 42 razy 14

  To muszą być muzulmanscy uchodzcy bo Polacy katolicy są bez grzechu

 • schmeichelq

  Oceniono 22 razy 12

  Ardian i sebix

 • felicjan.dulski

  Oceniono 29 razy 11

  Kieleckie.
  I wszystko jasne.

 • donmarek

  Oceniono 9 razy 9

  Adrian i Seba!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX