Lublin: 31-letni mężczyzna zginął po upadku z 10. piętra. Policja: został pobity i wypchnięty

W Lublinie doszło do tragicznego wypadku, w którym zginął 31-letni mężczyzna. Według ustaleń policji został on wcześniej pobity, a następnie wypchnięty z 10. piętra wieżowca.

>> Policjanci zatrzymali 44-latka, który jechał lublinem na sygnale, bo śpieszył się do domu >>

Zobacz wideo

Policjanci z Wydziału Kryminalnego KMP w Lublinie otrzymali w piątek 21 lutego rano informację  o samobójczej śmierci mężczyzny, który wyskoczył z 10. piętra wieżowca w dzielnicy Czechów. Wysłani na miejsce funkcjonariusze przez wiele godzin zabezpieczali ślady. W mieszkaniu, w którym miał przebywać 31-latek przed wypadkiem, policjanci odkryli "ślady libacji alkoholowej", jednak na miejscu nie było już uczestników imprezy.

Policja: 31-latek został pobity

Funkcjonariuszom szybko udało się ustalić właściciela mieszkania oraz tożsamości osób, które w chwili zdarzenia były na miejscu. W sprawie zatrzymani zostali trzej mężczyźni w wieku 24, 25 i 29 lat. Początkowo wszyscy twierdzili, że ich 31-letni kolega popełnił samobójstwo. Jednak w wyniku prowadzonej pracy operacyjnej zatrzymani zaczęli zmieniać zeznania.

Z ustaleń policjantów wynika, że podczas libacji alkoholowej doszło do sprzeczki między trójką mężczyzn, a 31-letnią ofiarą. Mieszkający w lokalu 29-latek namówił młodszych z kolegów do pobicia poszkodowanego. Mężczyzna uciekł do drugiego pokoju. "Doprowadzony do stanu bezbronności mężczyzna stanął na parapecie, skąd wypchnął go 24-letni mieszkaniec Lublina" - napisano w komunikacie lubelskiej policji.

Zatrzymani zostali doprowadzeni do Prokuratury Rejonowej Lublin-Północ, gdzie usłyszeli zarzuty. Za zabójstwo i pobicie odpowie 24-latek, zarzut pobicia usłyszał 25-latek, a 29-latek zostanie ukarany za podżeganie do pobicia. Decyzją sądu mężczyźni zostali zatrzymani w areszcie na trzy miesiące. 24-latkowi grozi nawet dożywocie.

Więcej o:
Komentarze (85)
Lublin: 31-letni mężczyzna zginął po upadku z 10. piętra. Policja: został pobity i wypchnięty
Zaloguj się
 • c.t.k

  Oceniono 40 razy 36

  Kto inny podżegał, kto inny pobił, a jeszcze kto inny wypchnął. Prawie tak jak w naszej polityce, tylko, że ten podżegacz raczej pod celę nie trafi.

 • puuchatek

  Oceniono 36 razy 32

  "Lublin: 31-letni mężczyzna zginął po upadku z 10. piętra. Policja: został pobity i wypchnięty
  (…) W Lublinie doszło do tragicznego wypadku…"

  No, jeśli został pobity i wypchnięty, to nie doszło do żadnego wypadku, tylko do zabójstwa…

 • zwierzoczlekoupior

  Oceniono 41 razy 25

  Wolaki swietuja ostatni dzien karnawalu?

 • yagres

  Oceniono 23 razy 21

  Doprowadzony do stanu bezbronności mężczyzna stanął na parapecie - jeżeli był bezbronny to nie mógł się wspiąć na parapet, zresztą po co by to robił? Poza tym okno musiałoby być otwarte na oścież. Zamknąć wszystkich za zabójstwo. Działali wspólnie i w porozumieniu i wyrzucili pobitego i obolałego kolegi z okna. Nie zrobił to jeden z nich , tylko co najmniej dwóch musiało go unieść z podłogi i wywalić. Zgroza! Inni się przyglądali i wyrażali zgodę na to. Prokurator znowu niedouczony, najlepiej by ich wysłał do sanatorium.

 • safelogica

  Oceniono 18 razy 14

  Ostoja polskiego katolicyzmu, ostoja PIS a morderstwa jak rzekomi imigranci

 • lusjola

  Oceniono 18 razy 14

  Co dziennie jakieś newsy typu syn zakatował mamę , teraz "koledzy" pobili i wypchnęli mężczyznę. Straszne jak ta Polska się prezentuje na tle innych krajów. Popatrz Europo jak można żyć wspaniale... Ech brocha...

 • sector23

  Oceniono 16 razy 12

  "Bijące" serce Europy!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX