Łódzkie. Wójt Zgierza została dotkliwie pobita. Jej stan jest bardzo ciężki

Wójt gminy Zgierz w stanie ciężkim trafiła do szpitala. Biegły ocenił, że jej obrażenia wskazują na pobicie. Zatrzymano 34-letniego syna kobiety.

Jak podaje Radio Łódź, Barbara Kaczmarek, wójt gminy Zgierz (woj. łódzkie) została dotkliwie pobita. Kobieta trafiła w piątek wieczorem do szpitala. Stan 58-latki jest bardzo ciężki. Ma, między innymi, poważne obrażenia mózgu. Jest nieprzytomna.

Syn przekazał informację, że odnalazł matkę nieprzytomną w łóżku. W szpitalu stwierdzono uraz głowy. Po otrzymaniu tej informacji niezwłocznie przystąpiliśmy do wyjaśniania sprawy. Biegły ocenił, że obrażenia te są prawdopodobnie konsekwencją pobicia

- powiedział w rozmowie z Radiem Łódź Krzysztof Kopania, rzecznik prokuratury okręgowej w Łodzi. Policjanci zatrzymali 34-letniego syna kobiety. Trwają oględziny w miejscu, w którym kobieta mieszka i ustalanie okoliczności zdarzenia.

Barbara Kaczmarek jest wójtem gminy Zgierz od 2014 roku. Jest pierwszą kobietą, która została wybrana na to stanowisko w gminie.

>>> Sprawcy pobicia w Dąbrowie Górniczej poszukiwani. Policja publikuje nagranie z monitoringu. Zobacz wideo:

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (235)
Łódzkie. Wójt Zgierza została dotkliwie pobita. Jej stan jest bardzo ciężki
Zaloguj się
 • eisbergh

  Oceniono 102 razy 82

  Zgierz - strefa wolna od lgbt, wyborcy pisu, dobrzy polacy i katolicy. Wychowani w kulcie zolnierzy wykletych...

 • hienawtrampkach

  Oceniono 53 razy 43

  Ballada o Januszku.

 • chocolatina29

  Oceniono 45 razy 35

  Pokonała wszystkich wyżartych dziadów-konkurentów i własny syneczek ją załatwił. Polscy i ukraińscy faceci to najbrutalniejsze skvrwysyny Europy. A teraz mamy w dodatku karnawał patriarchatu w najgorszej odsłonie. Cała ta chmara uwielbianych "polityków", którzy w każdej wypowiedzi na nowo podjudzają polskich mężczyzn przeciwko kobietom. No to mamy pokłosie. O to im chodziło. Liczba brutalnych mordów i gwałtów na kobietach w ostatnich latach jest porażająca.

 • lao.premis

  Oceniono 34 razy 30

  Czego oni chcą od chłopaka?!. To przecież pierwsze pobicie w rodzinie. Z tego co pamiętam miało nie być karane.

 • pawlaka12

  Oceniono 33 razy 27

  Zgierzęta.

 • js08836

  Oceniono 47 razy 27

  TVP przekaże, że została pobita przez kogoś z opozycji wszak, jest z PiS- u ! Że to było pobicie z pobudek politycznych. Chyba, że jej syn jest z opozycji !? Jeśli nieznany jest motyw pobicia, to chodziło o pieniądze .

 • june-of-44

  Oceniono 25 razy 23

  Biało-czerwona rodzina+ ze Zgierza.
  Boże miej miłosierdzie nad tym chorym krajem....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX