Rybnik. Policjant grupy SPEED pieszo dogonił pijanego kierowcę [WIDEO]

W Rybniku 43-latek jadący motorowerem próbował uciec policji. Jeden z policjantów dogonił go pieszo. Okazało się, że mężczyzna miał dwa promile alkoholu w organizmie. Rybniccy policjanci pokazali w internecie film ze zdarzenia, na którym pochwalili się też innymi sukcesami.

43-letni motorowerzysta w Rybniku chciał uciec przed radiowozem. Wjechał więc na leśną drogę. Policjanci z grupy SPEED nie mogli ominąć szlabanu samochodem, więc zaczęli gonić uciekiniera pieszo. Złapali go po pięciu minutach. Okazało się, że 43-latek miał dwa promile alkoholu w organizmie, a także zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Komenda Miejska Policji w Rybniku zamieściła nagranie z pościgu za pijanym kierowcą (ok.0:58):

Zobacz wideo

111 km/h w terenie zabudowanym

Inny pijany kierowca uwieczniony na powyższym filmie wpadł w ręce policjantów w Czerwionce-Leszczynach (miasto w powiecie rybnickim). 37-latek kierował jaguarem, i miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Podczas jazdy z dużą prędkością wyprzedzał inne pojazdy w niedozwolonych miejscach. Pijani kierujący odpowiedzą przed sądem za swoje zachowanie.

Pozostali dwaj kierowcy byli trzeźwi. 47-latek za kierownicą mercedesa poruszał się z prędkością 111 km/h na drodze w terenie zabudowanym, na której obowiązywało ograniczenie do 50 km/h. Funkcjonariusze zatrzymali jego prawo jazdy oraz ukarali go mandatem. Natomiast w Dąbrowie Górniczej 39-letni kierujący oplem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu innemu pojazdowi. Sprawca również został ukarany mandatem.

Więcej o:
Komentarze (75)
Rybnik. Policjant grupy SPEED pieszo dogonił pijanego kierowcę [WIDEO]
Zaloguj się
 • sztucznypolak

  Oceniono 16 razy 12

  Na niezlym "speedzie" byl ten policjant ;)
  Ale brawo!

 • dublet

  Oceniono 12 razy 8

  Opanujta siem czerskie! To pszeciesz gostek z grupy Speed, czyli szybkość! Tam najgorszy biega ponad 100 km/h! Za tuska biegali góra 25 ale nasz Rząd i Partia wzieli ich rodziny do obozuw reedukacyjnych i teras biegajo i 120 kilosów! Takie som fakty! Chceta rzeby biegali 180 km/h? Wybieszta dude, ktury jest samodzielny i robi wszysko dla dobra naszej socjalistycznej Ojczyzny!

 • puuchatek

  Oceniono 9 razy 7

  " Policjant grupy SPEED pieszo dogonił pijanego kierowcę"

  Znaczy właściwy człowiek na właściwym miejscu ;-)

 • lynx4

  Oceniono 6 razy 6

  Przykrywka Flasha Gordona zdemaskowana. Pracuje w policji w Rybniku 😁

 • pollako

  Oceniono 10 razy 6

  Widzicie jakie super psy wyhodował PIS...Drogówka ściga pieszo i dogania.
  Tak jest po akcjach świątecznych łapanek policji...zatrzymano 1000 pijanych kierowców ale z tego 800 to rowerzyści i 199 to kierowcy skuterów.

 • rascal76

  Oceniono 13 razy 5

  W Rybniku na sędziego w sądzie napadają, to policja chwali się nagle sukcesami. Żałosne.

 • cmietek

  Oceniono 4 razy 4

  KapitanAmerica i 007łącznie

 • 6drabin

  Oceniono 12 razy 4

  A wielu jest takich, którzy wierzą że odebranie prawa jazdy wyeliminuje z ruchu pijaków.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX