Tragiczny finał poszukiwań 76-letniej Polki z Brooklynu. Ciało kobiety znaleziono w rzece

Nowojorska policja odnalazła ciało 76-letniej mieszkanki Greenpointu w Brooklynie. Cierpiąca na demencję kobieta była poszukiwana od 9 lutego.

Ciało 76-letniej Polski zostało odnalezione w Newtown Creek, dopływie rzeki East. Zwłoki znajdowały się blisko linii brzegowej, niedaleko mostu Kościuszki. Kobieta ostatni raz widziana była ok. godz. 10 w niedzielę 9 lutego. Uczestniczyła w mszy w kościele św. Stanisława Kostki. 76-latka mieszkała w domu na Greenpoincie w Brooklynie. Jak podaje portal pix11.com, kobieta miała problemy ze zdrowiem, m.in. cierpiała na demencję.

>>> Czy wiesz, co zrobić, gdy zaginie ktoś bliski?

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (16)
Tragiczny finał poszukiwań 76-letniej Polki z Brooklynu. Ciało kobiety znaleziono w rzece
Zaloguj się
 • bmc3i

  Oceniono 5 razy 1

  Czesia to legenda Greenpointu. Każdy ją znał, podobnie jak historie jej mężów, zwłaszcza jednego żydowskiego który rzekomo sprowadził ją do Ameryki, o których opowiadała każdemu napotkanemu. Ktokolwiek chciał słuchać, i ktokolwiek nie chciał słuchać. Bezdomna, która odmawiała skorzystania z miejskiego schroniska, a jednocześnie opowiadała wszystkim o kosztownościach przechowywanych w skrytce w polskim banku.
  Tyle że osoba przedstawiona na zdjęciu na zalinkowanej amerykańskiej stronie, nie wygląda na "Cheshsa'ę", chyba że to zdjęcie zostało zrobione wiele lat temu.

 • redcarius

  Oceniono 5 razy 1

  Co w tym tragicznego?

 • zenekciec

  0

  Niezdrowo chodzic do kosciola .

 • rabbi.rozencwajg

  Oceniono 1 raz -1

  To była polska babcia, chałwa jej!

 • donmarek

  Oceniono 13 razy -1

  Znaczy, była w kościele. Czyli bóg tak chciał.

 • trevor_francis

  Oceniono 21 razy -1

  Polka z USA was nie obchodzi ale o zniesienie wiz, padluchy, zebraliscie przez cwierc wieku.

 • mniklasp

  Oceniono 6 razy -2

  niegdys green point pelen byl nielegalnych Polakow , teraz sa pustki, w centrum dzielnicy mieszkaja biedacy ktorzy dbaja tylko o siebie nie o sasiada. Szyko sie wyludnia z Polakow to miejsce. przychodza zamozniejsi Amerykanie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX