8-miesięczny chłopiec miał "wypaść z łóżeczka". Jest areszt dla 28-latka z Bydgoszczy

Bydgoszcz. Sąd zdecydował o trzymiesięcznym areszcie dla 28-letniego Radosława S., który wraz ze swoją konkubiną jest podejrzewany o znęcanie się nad jej dziećmi. W piątek 8-miesięczny syn kobiety trafił do szpitala z obrzękami i złamaniami ręki oraz nogi. Matka tłumaczyła wówczas, że dziecko doznało urazów kończyn, bo "wypadło z łóżeczka".

Sąd Rejonowy w Nakle nad Notecią aresztował na trzy miesiące Radosława S., który jest podejrzewany o znęcanie się nad dziećmi konkubiny - podaje RMF FM. Zdaniem śledczych mężczyzna wraz z matką dzieci znęcał się nad 4-latką i jej 8-miesięcznym bratem. Młodsze dziecko trafiło do szpitala w zeszły piątek, po tym, jak interwencję w domu pary przeprowadzili pracownicy miejscowego MOPS-u. Dziecko zostało przetransportowane karetką do szpitala w Bydgoszczy. Miało złamania prawej nogi i lewej ręki, a także skręcenia stawów i liczne obrzęki.

Bydgoszcz. Jest areszt dla 28-latka podejrzewanego o znęcanie się nad dziećmi

Mężczyźnie postawiono zarzuty znęcania się ze szczególnym okrucieństwem nad chłopcem i dziewczynką. - Podejrzany nie przyznał się do zarzucanych mu czynów - powiedziała w rozmowie z RMF FM rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Bydgoszczy, Agnieszka Adamska-Okońska.

W sobotę 25-letnia matka dzieci została zatrzymana przez policję podczas odwiedzin w szpitalu, aresztowano ją w niedzielę. Tłumaczyła śledczym, że młodsze dziecko doznało urazów kończyn, bo "wypadło z łóżeczka". Parze grozi do 10 lat więzienia.

>>> Co robić, gdy jesteś świadkiem przemocy wobec dzieci?:

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (11)
8-miesięczny chłopiec miał "wypaść z łóżeczka". Jest areszt dla 28-latka z Bydgoszczy
Zaloguj się
 • boo-boo

  Oceniono 13 razy 13

  Czekam na wpisy tych co jechali po matce od Child Alert- że jej się zachciało z Marokańczykiem bo muzułmanin to zły facet jest.
  W tym artykule podany jest doskonały przykład jacy kochający i cudowni są faceci Polacy.
  Kolejna tępa dzida dla której ważniejsze w domu są bylejakie portki niż własne dzieci.

 • przemc

  Oceniono 5 razy 5

  Taaa jasne. Następnie, pechowo, poturlał się wprost na schody. I tak dalej.

 • aldealmi

  Oceniono 4 razy 4

  To proste. Obojgu zrobić analogiczne obrażenia, jakie ma dziecko, a na dodatek ich wysterylizować.

 • matnet77

  Oceniono 4 razy 2

  po prostu niemożliwe. Sam mam 4 letniego syna, jak był mniejszy to zdażyło mu się pare razy upaść ( np. spać z łóżka ) Nic poważnego mu się nie stało. Popłakał trochę, przytulił się do mamy, wyrósł siniak. Po pół godziny znowu zwiedzał mieszkanie, na początku na czworaka, później na piechotę. takie obrażenia u dziecka powstają tylko w wyniku celowego działania innych osób.

 • slavko.w

  Oceniono 2 razy 0

  Wszystko wydarzyło się w Mroczy, facet też jest z Mroczy. Ze względu na to, że wylądował w areszcie w Bydgoszczy, stał się nagle jej mieszkańcem :)

 • xrafael

  Oceniono 6 razy 0

  Polak kato concubenty zamknac
  Shame i zal dzieci

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX