Poznań. Wydano list gończy za Olgierdem Michalskim poszukiwanym ws. śmiertelnego pobicia zapaśnika

Funkcjonariusze z Poznania opublikowali wizerunek 42-latka poszukiwanego w sprawie śmiertelnego pobicia zapaśnika Dominika Sikory. Osoby, które mają informacje na temat mężczyzny, proszone są o pilny kontakt z policją. W poniedziałek Wielkopolska Policja wydała list gończy za Olgierdem Michalskim.

Śledczy wydali list gończy za Olgierdem Michalskim, który podejrzewany jest o śmiertelne pobicie 29-letniego zapaśnika KS Sobieski Poznań, do którego doszło w nocy z 25 na 26 stycznia na Starym Rynku w Poznaniu. Według śledczych mężczyzna może ukrywać się poza granicami Polski. Policjanci obawiają się, że uciekł do Szwajcarii, gdzie mieszka jego partnerka.

Policja poszukuje Olgierda Michalskiego - jest podejrzewany o śmiertelne pobicie zapaśnika

"Wniosek o list gończy jest procedowany przed Sądem Rejonowym. Otrzymanie listu gończego umożliwi policjantom prowadzenie poszukiwań także poza granicami Polski" - napisano w komunikacie Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu. Poszukiwany Olgierd Michalski ma 42 lata i zameldowany jest w Poznaniu, w jedynym z mieszkań przy ulicy Biskupińskiej.

Osoby mające informacje na temat poszukiwanego i miejsca jego aktualnego pobytu, proszone są o pilny kontakt z KMP w Poznaniu. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu: +48 796 658 459.

Jak podaje "Wyborcza" prokuratura ma już przygotowane zarzuty dla 42-latka, który miał śmiertelnie pobić Dominika Sikorę. Sprawca ma odpowiedzieć za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, które doprowadziło do śmierci poszkodowanego. Mężczyźnie grozi kara od pięciu lat do dożywotniego pozbawienia wolności.

Zobacz wideo Warty dwa miliony złotych Bentley został skradziony w Niemczech. Odnalazł się na warszawskim Bemowie

Olgierd Michalski był trenerem personalnym jednej z siłowni w Poznaniu. Wcześniej odbywał kary więzienia za udział w zorganizowanej grupie przestępczej i atak na policjantów.

Więcej o:
Komentarze (5)
Poznań. Wydano list gończy za Olgierdem Michalskim poszukiwanym w sprawie śmiertelnego pobicia zapaśnika
Zaloguj się
 • gatunkizkj

  Oceniono 6 razy 6

  Z tą Szwajcarią to byłbym ostrożny. Nie sądzę, że może mieć fałszywe dokumenty, jest na to "za krótki". Jeśli przekraczał na własnych, to jest odnotowany bo Helweci wszystkich sprawdzają. Może być, że przejechał na "pożyczonych", ale to też szybko wyjdzie bo ten co mu je dał na pewno się tym pochwalił w środowisku, a to oznacza, prędzej czy później, donos. Z tą dziewczyną to też w sumie nie wiadomo, bo przecież wszystkie info na FB i YT są sprzed kilku lat i nie wiemy czy Ona, jak siedział za te Jeżyce, nie poszła w siną dal. Można też założyć, że siedzi w jakimś kibolskim mieszkanku i jest z dnia na dzień coraz bardziej "gorącym kartoflem". Ci, u których się kisi, są osrani i kombinują jak się pozbyć kłopotliwego gościa. Znowu, żeby poleciał gdzieś w świat to potrzebna jest kasa, a skoro był knajpianym bramkarzem tzn., że nie jest milionerem. Krótko mówiąc, daje mu kilka tygodni i finisz.

 • 2fat

  Oceniono 7 razy 1

  Jęsli tamten pobity w sztok pijany obraził czy bił się z dziewczyną i dostał tylko raz w łeb od drugiego karka po czym gwizdnął łbem w krawęznik to nawet pierdlem się może nie skończyć.

 • wolny.kan.gur

  Oceniono 5 razy 1

  Aby zostać ochroniarzem w klubie to wymaganiem jest przejście testu na inteligencję. Wynik powyżej inteligencji deski klozetowej dyskwalifikuje z tego zawodu. I tutaj doskonale to widać.

 • jo81

  Oceniono 1 raz 1

  Ale morda! Dał Pan Bóg dusze ni w pień ni w grusze. Zapasnika szkoda. Zawsze mowie synkowi jak coś to zpie...j. Nawet jak czujesz że dasz rade bucowi a gośc przypalilem walnie glowa o bruk I masz 20 lat. lepiej odpuscic, No chyba że zagrozenie życia twoje czy rodziny.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX