Wielkopolska: trwają poszukiwania 27-letniego Matusza Jasińskiego. Mężczyzna jest chory na schizofrenię

Od kilku dni trwają poszukiwania 27-letniego Mateusza Jasińskiego, który wyszedł z domu w nocy 7 lutego i od tamtej pory nie kontaktował się z bliskimi. Strażacy, ratownicy i wolontariusze po raz kolejny przeczesywali teren miejscowości Kamień w Wielkopolsce. Niestety poszukiwania nie przyniosły przełomu.
Zobacz wideo

Mateusz Jasiński wyszedł z domu w Kamieniu w Wielkopolsce w nocy z 6 na 7 lutego. 27-letni mężczyzna oddalił się w nieznanym kierunku i do tej pory nie wrócił. Nie nawiązał też kontaktu z rodziną. Na stronie komendy policji w Słupcy pojawił się rysopis poszukiwanego oraz jego zdjęcie.

Wielkopolska - zaginął 27-letni Mateusz Jasiński

Mateusz Jasiński ma około 190 centymetrów wzrostu, krępą sylwetką i ciemne, bardzo krótko ostrzyżone włosy oraz oczy koloru niebieskiego. Jego wiek z wyglądu oceniany jest na około 35 lat. Na czole i głowie ma widoczne blizny.

W dniu zaginięcia ubrany był w szarą kurtkę, mającą wzór w jodełkę oraz czarne buty. Osoby, które posiadają informacje na temat miejsca przebywania zaginionego proszone są o kontakt telefoniczny: 63 274 12 11 z policją w Słupcy lub kontakt z najbliższą jednostką policji.

Z kolei grupa "Szukamy i Ratujemy - Ostrów Wielkopolski" podaje, że mężczyzna jest chory na schizofrenię. Wychodząc z domu nie zabrał ze sobą dokumentów ani komórki. W niedzielę ponad 100 osób wzięło udział w poszukiwaniach 27-latkach. Wolontariusze, strażacy i policjanci sprawdzili teren w promieniu 1500 metrów od miejsca zamieszkania mężczyzny. Na razie nie znaleziono żadnych śladów, które mogłyby pomóc w odnalezieniu zaginionego.

Więcej o: