Nowe informacje ws. porwania 10-letniego Ibrahima. Chłopca uprowadzono po przyjęciu urodzinowym

W poniedziałek policja uruchomiła procedurę Child Alert w sprawie 10-letniego chłopca, który został uprowadzony przez ojca Marokańczyka. Według najnowszych informacji policji Ibrahim został uprowadzony prosto z przyjęcia urodzinowego zorganizowanego dla chłopca przez jego dziadków.
Zobacz wideo

Jak podaje reporterka Polsat News, która dotarła do matki zaginionego chłopca, 10-latek został porwany po przyjęciu urodzinowym zorganizowanym przez jego dziadków. Najpierw ojciec Ibrahima zaatakował swoją byłą partnerkę, którą uderzył na klatce schodowej bloku przy ulicy Ledóchowskiego w Gdyni.

Nie jest to pierwsza próba porwania 10-letniego Ibrahima. Śledztwo w sprawie poprzedniej próby zostało zawieszone

Azeddine Oudriss, który jest biologicznym ojcem Ibrahima, został od razu rozpoznany przez 41-letnią matkę. Mężczyzna podszedł do kobiety, uderzył ją w głowę i siłą wciągnął chłopca do samochodu, którym odjechali spod bloku. W samochodzie znajdowała się także druga osoba o długich blond włosach.

Matka 10-latka od razu poinformowała rodzinę i policję. Według 41-latki funkcjonariusze policji i straży granicznej ociągały się z przyjęciem informacji oraz wprowadzeniu procedur Child Alertu. - Powiedziano im na policji w Gdyni, że to na pewno nie będzie Child Alert, bo nie ma takich przesłanek - mówiła matka reporterce Polsat News. Z tego powodu rodzina na własną rękę zaczęła publikować w mediach społecznościowych informacje o uprowadzeniu dziecka.

Rodzinie udało się też zdobyć informacje o adresie, który wskazywała aplikacja zainstalowana w telefonie chłopca. Niestety przedmiot został porzucony przez ojca.

Nie jest to pierwsza próba porwania Ibrahima - w marcu 2019 roku ojciec chciał zabrać dziecko sprzed szkoły. Wtedy porwaniu zapobiegła nauczycielka i kierowca autobusu. Śledztwo w sprawie tego nieudanego porwania zostało zawieszone przez policję.

Więcej o:
Komentarze (53)
Nowe informacje ws. porwania 10-letniego Ibrahima. Chłopca uprowadzono po przyjęciu urodzinowym
Zaloguj się
 • barok-and-roll

  Oceniono 21 razy 11

  Głupie baby zadają się z Arabami, rodzą im dzieci. Nie znają tamtejszego kodu kulturowego i potem się dziwią że są takie problemy.
  Niewiedza kosztuje. szkoda że dzieci cierpią.

 • vitruvius

  Oceniono 7 razy 7

  Wiele lat żyłem w Maroku. To piękny kraj, ale zupełnie inni od nas ludzie. W ich widzeniu świata, to ojciec ma WSZYSTKIE prawa do dziecka. Islam jest jedyny słuszny i dzieci mają być tej wiary. Jeżeli kobieta chce poślubić innowierca, to on musi przejść na islam (bolesne) bo dzieci muszą być wiary ojca. O równych prawach lepiej zapomnieć. Udane związki właściwie nie występują, to przeważnie zmarnowane 2 życia, o dzieciach nie wspomnę.

 • zz1026

  Oceniono 4 razy 4

  "W samochodzie znajdowała się także druga osoba o długich blond włosach."

  kolejna glupia zakochana w habibim i spodziewajaca sie ze teraz bedzie inaczej? za 5 lat znow bedziemy sl;ysze co kolejnym porwaniu

 • vader2010

  Oceniono 18 razy 4

  nie ma czegoś takiego jak "porwanie' rodzicielskie
  po pierwsze primo - w PL uważamy że każdy rodzic ma RÓWNE prawa do dziecka, po drugie primo - jak nie ma zagrożenia dla życia i zdrowia dziecka to taki alarm jest bez sensu - i po trzecie primo ultimo- jak z takich błahych de facto powodów będziemy uruchamiali takie "armaty" to za kolejnym razem już nikt a nikt nie zareaguje...

 • oporspoko

  Oceniono 7 razy 3

  Botox i multikulti

 • elkasowa.02

  Oceniono 11 razy 3

  Własnie pokazali w TV matkę tego ibrahimka!
  Ibrahimek powinien dziekować ojcu do końca zycia, ze go zabrał!

 • baxter21

  Oceniono 4 razy 2

  NPK a ty wyjątkowo nie o niedzielach handlowych ?

 • pablo_spear

  Oceniono 12 razy 2

  No nie zawsze proba stworzenia zwiazku z "innym kulturowo" dobrze sie konczy 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

 • zdziwiony6

  Oceniono 3 razy 1

  Kobiety, które zadają z muzułmanami nie zdają sobie sprawy z tego, że to są ludzi z zupełnie innej kultury. Są sympatyczni, czasami czarujący ale niestety ich pojęcie porządku tego świata jest odmienne od tego, w którym my wyrośliśmy. Co ciekawe matki tych kolesi też uważają, że kobieta ma określonie miejsce w społeczeństwie i powinna być posłuszna mężowi.

  W takich sytuacjach jak ta zawsze zastanawia mnie milczenie polskich feministek. Mąż Polak jest według nich z założenia zły. Na temat mężów Arabów wolą się nie wypowiadać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX