Zaginięcie 10-letniego Ibrahima. Policja opublikowała zdjęcie ojca podejrzanego o porwanie

Policja opublikowała zdjęcie mężczyzny podejrzanego o porwanie 10-letniego Ibrahima. Chłopiec został uprowadzony w niedzielę wieczorem w Gdyni przez ojca Marokańczyka.

Policja opublikowała zdjęcie Azeddine Oudrissa, biologicznego ojca 10-letniego Ibrahima, podejrzanego o, jak czytamy w komunikacie, brutalne uprowadzenie chłopca. Mężczyzna jest obywatelem Maroka i mieszka w Belgii. Został pozbawiony przez sąd praw rodzicielskich. Porusza się srebrnym kombi o numerze rejestracyjnym zaczynającym się od liter WN. Policja podkreśla, że może być niebezpieczny.

Policja apeluje o pomoc w znalezieniu Ibrahima

Z relacji matki wynika, że w niedzielę około godz. 21:00 doszło do zdarzenia, podczas którego biologiczny ojciec dziecka podszedł do matki, uderzył ją w głowę, siłą wciągnął dziecko do samochodu i odjechał

- powiedział w rozmowie z Polsat News komisarz Krzysztof Kuśmierczyk z KMP w Gdyni. 

Przypomnijmy, że do porwania chłopca doszło doszło w niedzielę w Gdyni przy ul. Ledóchowskiego. 10-latek ma 150 cm wzrostu, brązowe oczy i włosy. W chwili uprowadzenia ubrany był w pomarańczową kurtkę, białą bluzę z Kaczorem Donaldem, jeansy i czarne buty.

Policja uruchomiła procedurę Child Alert. Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca, w którym może przebywać chłopiec proszony jest o kontakt na numer 995. Gwarantowana jest anonimowość.

Zaginął 10-letni IbrahimZaginął 10-letni Ibrahim Child Alerts

Czytaj także:

Zobacz wideo Czy wiesz, co zrobić, gdy zaginie ktoś bliski? Zobacz wideo:
Więcej o: