Bydgoszcz. Do szpitala trafiło 8-miesięczne dziecko z urazami kończyn. Tłumaczenie matki: wypadło z łóżeczka

Bydgoszcz. 25-letnia Katarzyna O. i 28-letni Radosław S. usłyszeli zarzuty dotyczące znęcania się nad 8-miesięcznym dzieckiem. Chłopiec trafił do szpitala z licznymi urazami kończyn. Jego matka utrzymuje, że potłukł się, bo wypadł z łóżeczka.

W piątek 14 lutego w gminie Mrocza miejscowy MOPS przeprowadził interwencję w domu rodzinnym 8-miesięcznego chłopca. Na miejsce wezwano dzielnicowego. Pracownicy służb zwrócili uwagę na zły stan zdrowia dziecka i zawieźli je do lekarza. Ten skierował niemowlę na badania do szpitala. Dziecko zostało przetransportowane karetką do placówki w Bydgoszczy

- Dziecko ma urazy kończyn górnych i dolnych. Częściowo są to złamania, częściowo skręcenia, ma także obrzęki ciała - w rozmowie z "Głosem Koszalińskim" powiedziała podkom. Justyna Andrzejewska, oficer prasowy z KPP Nakło nad Notecią.

>>> Uwaga! TVN: Rodzice pobili 4-tygodniową Luizę? Ojciec: Nie po to robiłem dziecko, żeby je krzywdzić

Zobacz wideo

Bydgoszcz. 8-miesięczny chłopiec mógł nie być jedyną ofiarą pary

Następnego dnia, tj. w sobotę 15 lutego, matka chłopca została zatrzymana przez policję podczas odwiedzin w szpitalu. Godzinę później w Mroczy zatrzymano także 28-letniego konkubenta kobiety. Matka 8-miesięcznego chłopca twierdzi, że dziecko doznało urazów kończyn, bo wypadło z łóżeczka. To wyjaśnienie okazało się niewiarygodne. Katarzyna O. i jej konkubent Radosław S. usłyszeli zarzuty. Kobiecie grozi kara 10 lat więzienia, a mężczyźnie osiem - podaje "Fakt". Portal donosi, że istnieje podejrzenie, iż para mogła znęcać się także nad 4-letnią córką Katarzyny O. 

"GK" informuje, że 25-letnia matka 8-miesięcznego chłopca jest znana policji. Była notowana za przestępczość przeciwko mieniu oraz przestępczość narkotykową. 

Więcej o:
Komentarze (22)
Bydgoszcz. Do szpitala trafiło 8-miesięczne dziecko z urazami kończyn. Tłumaczenie matki: wypadło z łóżeczka
Zaloguj się
 • dyskootantka

  Oceniono 22 razy 22

  Finansowanie patologii jest super, a finansowanie in vitro be, bo podobno ci co nie mogą mieć dzieci mają gorsze geny, taki jest ostatnio przekaz dnia. Ale fakty są takie, że ludzie nie mogą mieć dzieci, bo zbyt długo wstrzymywali się z ich posiadaniem, chcąc im zapewnić dobre warunki życia. Natomiast geny patologii to często syndrom FAS, często warunki życia w patologicznej rodzinie pozbawiają dzieci szans życiowych na przyszłość. Dziecko regularnie bite po głowie nie osiągnie rozwoju intelektualnego dziecka chowanego w normalnej rodzinie, nawet (jak to jakiś ksiądz określił) " z bruzdą na głowie.

 • marikfox

  Oceniono 15 razy 13

  500 plusy w natarciu. Niech se zrobia strefe wolna od niemowlakow.

 • Miru Web

  Oceniono 13 razy 11

  W całym cywilizowanym świecie, ludzie , którzy nie chcą mieć dzieci mogą się wysterylizować. Nie wierzę w to ,że oni to dziecko chcieli dla 500+. Kobieta zaszła w ciążę bo ...alkohol, narkotyki, niewiedza na temat antykoncepcji. Jak wyjdzie z więzienia to może urodzić jeszcze kilkoro. W czasie gdy to piszę, jest mnóstwo dzieci bitych, szarpanych, leżących w barłogach z odperzeniami. Jakiś zbieg okolicznośc ,czasami sprawia ,że ujrzy to światło dzienne.

 • Kris

  Oceniono 16 razy 8

  Kolejny przykład, że Bóg jest postacią fikcyjną....

 • hejeczka

  Oceniono 9 razy 7

  Nie mówi się "konkubent" tylko partner, ew. partner życiowy. Np. partner Małgorzaty Rozenek a nie konkubent Radosław M.

 • Marciniak Gorzynska Zofia

  Oceniono 6 razy 6

  Więcej 500 plus i robienia niechcianych dzieci będzie super w Polsce szpitale będą przepełnione przez patologie

 • podporucznikdub

  Oceniono 6 razy 6

  Sterylizować każdego osobnika o skłonnościach patologicznych, nie wyłączając biskupów.

 • fafikrafikpadre

  Oceniono 6 razy 6

  Nie patyczkować się wymierzyć maksymalny wymiar kary.

 • rozsadek5

  Oceniono 10 razy 6

  Od kiedy wprowadzono 500+ często słyszy się o tragediach dzieci w czterech ścianach.
  Okrutną krzywdę niewinnym, bezbronnym fundują im najbliższe osoby to jest dramat.
  Świadczenie powinny otrzymywać rodziny gdzie co najmniej jedna osoba pracuje oraz systematyczna kontrola.
  Wprowadzona powinna być "sterylizacja" by nigdy nie mogli już krzywdzić dzieci.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX