Grójec: pijany 31-latek ukradł karetkę sprzed szpitala. Powrót do domu zakończył w rowie

31-letni pijany mężczyzna, który nie czekając na badania opuścił szpital w Grójcu, postanowił, że do domu wróci samochodem, a konkretnie karetką pogotowia. Kilka godzin później wpadł ambulansem do rowu. Mężczyzna został zatrzymany w związku z kradzieżą karetki i jazdą w stanie nietrzeźwości

Jak relacjonuje Gazeta.pl komisarz Agnieszka Wójcik z Komendy Powiatowej Policji w Grójcu, w niedzielę rano przed 6:00 dyżurny grójeckiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym pod Jasieńcem na terenie powiatu grójeckiego. W tym czasie otrzymano również zgłoszenie dotyczące kradzieży karetki sprzed szpitala. Gdy policjanci dotarli na miejsce, zastali karetkę leżącą w rowie oraz 31-letniego mężczyznę.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna po 1:00 w nocy trafił do szpitala w Grójcu z obrażeniami głowy. Nie czekając na badania, postanowił opuścić szpital. Prawdopodobnie w tym czasie zabrał również kluczyki i karetkę sprzed szpitala. Mieszkaniec powiatu sierpeckiego został zatrzymany w związku z podejrzeniem kradzieży karetki oraz kierowania w stanie nietrzeźwości. Miał ponad 2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Dokładne okoliczności zdarzenia badają policjanci z Grójca.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (63)
Grójec: pijany 31-latek ukradł karetkę sprzed szpitala. Powrót do domu zakończył w rowie
Zaloguj się
 • boo-boo

  Oceniono 24 razy 18

  Suweren w akcji.
  Powinien odkupić karetkę i jeszcze jedną jako nawiązkę żeby na przyszłość durny cep zapamiętał konsekwencje swojego postępowania.
  No ale dostanie pewnie ze 3 miesiące w zawiasach i grzywnę 1000 zł.

 • race444

  Oceniono 15 razy 13

  O godzinie 1.00 trafil do szpitala. O godz. 6.00 odjechal. Po zbadaniu przez policjantow mial 2 promile. To ile promili mial o 1.00 w nocy, kiedy tam trafil ?. Z drugiej strony co on robil tam od 1.00 do 6.00 rano. Czyzby nie udzielono mu pomocy w tym czasie no i po trzecie dlaczego nie zawiadomiono policji o tym fakcie. Przeciez jezeli ktos trafia do szpitala z rozwalonym czerepem i ma ponad 2 promile to chyba personel powinien zawiadomic policje o tym zdarzeniu.

 • gazetatodno

  Oceniono 18 razy 12

  tacy ludzie głosują na dudę

 • june-of-44

  Oceniono 16 razy 10

  Spieszył się na konwencję PiSu bo chciał Suskiego odwieźć stamtąd do domu w Grójcu

 • siwywaldi

  Oceniono 8 razy 8

  "A z drugiej strony co on robil tam od 1.00 do 6.00 rano, skoro o tej 6, miał 2 promile? “
  Jak nic, tylko walił medyczny spirytus w od działowych dyżurkach :-))

 • naczelnik_czerpak

  Oceniono 8 razy 8

  Upublicznić dane tego bydlaka, niech się wstydzi przed lokalną społecznością, w której mieszka.

 • grzes510

  Oceniono 10 razy 8

  Suweren się bawi na ma a!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX