Srebrne gody pary prezydenckiej. Pałac opublikował nagranie: "Ty i tylko Ty, jesteś mi przeznaczona"

Andrzej Duda razem z Agatą Kornhauser-Dudą obchodzą 25-lecie ślubu. Z tej okazji strona Kancelarii Prezydenta udostępniła film pokazujący relacje pary prezydenckiej.

Para prezydencka pokazana jest podczas wielu uroczystości i wydarzeń państwowych, podczas których "przyłapani" zostali na okazywaniu sobie miłości. W krótkim filmie pojawiają się uśmiechy, uściski i pocałunki pary.

Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda obchodzą srebrną rocznicę ślubu kościelnego

Film udostępniony został na mniej oficjalnej stronie Kancelarii Prezydenckiej. W nagraniu, jako podkład muzyczny, wykorzystano piosenkę zespołu Golec uOrkiestra "Ty i tylko Ty".

- Agata jest nie tylko fantastyczną żoną, lecz także świetną pierwszą damą. Bardzo rzetelnie, godnie i z ogromną klasą pełni swoją funkcję, za co jestem jej ogromnie wdzięczny (…). Parą jesteśmy już od czasów licealnych. Kochamy się, lubimy, nigdy na szczęście nie było w naszym związku poważniejszego kryzysu i nadal, za co Bogu dziękuję, nie ma - mówił w październiku 2018 roku Andrzej Duda.

Para prezydencka jest małżeństwem od grudnia 1994 roku - wtedy odbył się ślub cywilny Andrzeja Dudy z Agatą Kornhauser. Srebrna, 25. rocznica małżeństwa dotyczy ślubu kościelnego, który został zawarty w lutym 1995 roku w kościele Wizytek w Krakowie. W listopadzie 1995 roku urodziła się jedyna córka pary - Kinga Duda.

Zobacz wideo
Więcej o: