Policja wyjaśnia sprawę śmierci 26-latki znalezionej przy torach. Lokalne media: kobieta była w ciąży

Niedaleko torowiska w gminie Wierzbinek znalezione został zwłoki 26-letniej kobiety. Przyczyny śmierci próbują ustalić policjanci pracujący pod nadzorem prokuratury.
Zobacz wideo

Jak podaje "Głos Wielkopolski" zwłoki młodej kobiety zostały znalezione w środę 12 lutego w miejscowości Pamiątka w gminie Wierzbinek w województwie wielkopolskim. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną śmierci 26-latki.

Zwłoki 26-letniej kobiety znalezione przy torowisku w Wielkopolsce

Policjanci zostali zawiadomieni o ciele kobiety leżącym obok torów około godziny 9:00. - Ktoś zadzwonił pod numer 112 i powiadomił nas o sprawie. Czy to była osoba przypadkowa? Będzie to wyjaśniane - powiedział rzecznik konińskiej policji Sebastian Wiśniewski.

Według dotychczasowych ustaleń policji 26-latka pochodziła z Piotrkowa Kujawskiego w województwie kujawsko-pomorskim. Dzień wcześniej miała wyjść z domu i już do niego nie wrócić.

Wypadek miał miejsce obok niestrzeżonego przejazdu kolejowego. Nieopodal niego znajdowało się auto z włączonym silnikiem i otwartymi drzwiami. Kilka metrów dalej, obok torowiska, leżały zwłoki 26-latki. Przyczyny śmierci kobiety wyjaśni sekcja zwłok. - Kobieta miała uraz brzucha. Wyglądało to, jakby została potrącona przez pociąg - mówił dalej rzecznik. Sekcja potwierdzi lub zaprzeczy, czy kobieta była w ciąży - takie informacje pojawiły się w niektórych lokalnych mediach.

Więcej o: