Komentarze (84)
UODO chce wiedzieć, jak doszło do wycieku list do KRS. Tłumaczyć się będzie Kancelaria Sejmu
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • seba_s

  Oceniono 3 razy 3

  Proponuję wlepić pani szefowej kancelarii Sejmu najwyższą karę przewidzianą Ustawą ws RODO i skończy podskakiwać, jak trzeba będzie wziąć kredyt na jej spłatę.
  W piSSiorów trzeba krótko, za pomocą kar pieniężnych.

 • mam.swoj.mozg.2

  Oceniono 3 razy 3

  Jak doszło do wycieku list, które powinny od samego początku być publiczne? Magia!!!

 • pe_ro

  Oceniono 3 razy 3

  Który artykuł "RODO" został naruszony poprzez ujawnienie list poparcia do KRS jeżeli NSA uznał tę informację za informację publiczną? Pytanie retoryczne: czy publikacja np. jak głosowali posłowie (imiennie) jest naruszeniem "RODO"? Który organ w Polsce jest władny do wydawania interpretacji wykładni prawa UODO czy NSA? Ale co się dziwić jeżeli wybór PiSSowskiego prezesa UODO odbył się z naruszeniem prawa - brak kompetencji kandydata określonych w ustawie (Dz.U. nr 1000 z 2018 r. art. 34 ust. 4 pkt 3) na objęcie tego urzędu.

 • wudeer

  Oceniono 3 razy 3

  UODO bredzi. Nazwisko sędziego, który popierał listy do KRS jako sędzia, nie jako obywatel. Nazwisko sędziego jest jawne, może niedługo UODO zażąda zatajania wyroków, bo są tam nazwiska składu orzekającego?

 • banan125

  Oceniono 3 razy 3

  jak widać, Polską rządzą 2 mafie, jedna z nich to kk

 • fakiba

  Oceniono 3 razy 3

  Tylko z tego ?

 • stefan4

  Oceniono 2 razy 2

  Pani Witek błędnie zrozumiała polecenie partyjne i zapowiedziała publikację list poparcia. Więc teraz trzeba dać jej jakiś pretekst, żeby mogła się z tej obietnicy wycofać. W tym celu UODO dostało polecenie partyjne, żeby zaprotestować.

  Nie miejmy kobiecie za złe tego kiksu. Ona działa w coraz większym stresie, w miarę jak zbierają się na jej koncie przestępstwa urzędnicze, a jednocześnie słabnie wola Kaczyńskeigo bronienia swojej służby przed odpowiedzialnością. Porzucił Kaczmarka, więc i ją może porzucić. A w dodatku dołują szanse Dudy na reelekcję...

 • mer-llink

  Oceniono 2 razy 2

  Jak wyciekło?
  Zapytajcie Bronka Wildsteina.
  On ma wprawę w przeciekach.
  W każdą stronę....

 • stfur0000

  Oceniono 2 razy 2

  Jak udostępniła to szczekaczka pisowska "wpotylicę" to chyba wiadomo kto stoi za wyciekiem. Wiadomo też, że w ten sposób niby oficjalnie nadal nie opublikowali, a jednak opublikowali.
  U tej bandy złodziejskiej nic mnie już nie zdziwi, zwłaszcza klasyczne ubeckie metody.

 • izpz

  Oceniono 2 razy 2

  UODO popada w paranoję. Niedługo nawet listy wyborcze będą tajne, bo to przecież dane osobowe. Będą tylko numerki.
  A, jeszcze trzeba zakazać piłkarzom nazwisk na koszulkach. Też dane osobowe.

 • awm10

  Oceniono 2 razy 2

  "UODO chce wiedzieć, jak doszło do wycieku list do KRS."
  Wyciek podsłuchów około Kwaśniewskich ich (UODO) jakoś nie obchodzi,
  chociaż tu nie ma wątpliwości kto spowodował wyciek.
  Halo UODO! - jest duży wyciek - ściek, a ty śpisz.

 • majkel33

  Oceniono 2 razy 2

  A czy przypadkiem nie chce wiedzieć jak doszło do wycieku danych w sprawie willi Kwaśniewskich? Hipokryci jedni...

 • rejestracjanowegokonta

  Oceniono 2 razy 2

  Wczoraj chyba pisałem, że zaraz będzie jakaś kolejna blokada przed upublicznieniem list krs, mimo zapowiedzi Witkowej. I mamy. Będzie teraz postępowanie sprawdzające przez UODO i dalej nie będzie wolno publikować list. Prędzej mi kaktus na dłoni wyrośnie niż prawdziwe listy krs ujrzą światło dzienne.

 • monikaceglowska183

  Oceniono 4 razy 2

  Jeden sędzia = 80 obywateli

 • gazetalogin12

  Oceniono 1 raz 1

  Zwyczajnie - jakiś porządny obywatel postanowił wykonać wyrok Sądu. Popieram. Sam bym tak zrobił.

 • deusirae

  Oceniono 1 raz 1

  moze niech wyjasni przyczyne wycieku danych z Virgin mobile? Bo jakas cisza o tym...

 • logopeda1

  Oceniono 1 raz 1

  No, jak doszło do tego, że sejm z większością i marszałkiem z PiSu, ze zorganizowaną przez nich kancelarią sejmu "wyciekł" ukrywane listy do powiązanego kapitałowo propisiorskiego serwisu? Dziecinne pytanie! -przecież wiadomo, że to robota jasnowidza!

 • naw18

  Oceniono 1 raz 1

  UODO może zapytać np. Kamińskiego a nie jakas tam kancelarie...Sami PiSi opublikowali te listy, ktore od razu powinny byc jawne , no ale wtedy nie byloby podgrzewania atmosfery.

 • muzoman

  Oceniono 1 raz 1

  Na targowiskach rozdają listy do KRS. Żadna to tajemnica.

 • zelenyles

  Oceniono 3 razy 1

  tak właśnie postępuje PIS bezprawnie i nie sprawiedliwie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • krystos

  Oceniono 5 razy 1

  Ustawka Panie Prezesie, zwykłą ustawka.......A tyle żeś się Pan natrudził.......... echhhh

 • andrzej.duxa

  Oceniono 5 razy 1

  niech zapytaja tego cyngla Biedronia - on chyba dostaje wg rozdzielnika?

 • rezun-one

  0

  Dlaczego UODO z równym zapałem nie ściga CBA za ujawnianie prywatnych rozmów podczas prowokacji z "willą Kwaśniewskich".

 • nowyemeryt

  0

  UODO ,co ma piernik do wiatraka ?
  Jest decyzja NSA ,która obowiązuje wszystkich ,listy poparcia od początku
  są publiczne.

 • supertiumacz

  Oceniono 2 razy 0

  "czy administrator podjął działania mające na celu ustalenie, czy kancelaria przekazała listę dziennikarzom, "

  Administrator ma być policjantem, prowadzić śledztwo, czytać cudzą korespondencję?
  Komuś zdrowo odwala.

  Chyba, że ktoś chce wcisnąć swojego znajomka na stanowisko administratora.

 • organmaster

  Oceniono 2 razy 0

  toż to nawet głupia psina bardziej szanuje swój ogon
  niż prawnicy obu stron konfliktu
  przerzucający się odmiennie rozumianymi przepisami prawa!!
  zgroza...

 • menel13

  Oceniono 2 razy 0

  Czyli męczennikiem za lewacką sprawę zostanie prawak.

 • szer.skijan

  Oceniono 5 razy -5

  Na działania działaniach PO, PSL i całej totalnej opozycji się zawiodłem, ponieważ w Radzie Europy wspólnie z Rosyjskim przedstawicielem, kłamliwie krytykują reformę sądowniczą. Ta reforma powinna być tak naprawdę jeszcze dalej idąca w celu lepszej wybieralności do SN
  I elementarnej sprawiedliwości społecznej. Od tego czasu już nie oddam głosu w wyborach na przedstawicieli totalnej opozycji i targowicy. Pani Kidawa totalnie się kompromituje i współpra-cuje z KODem, ja tego nie trawię. NIE ZAGŁOSUJĘ NA WAS NIGDY !!!!! Senat głosuje prze-ciw 13 dla emerytów – to nie mieści się w głowie. KONIEC !!!!!

 • szer.skijan

  Oceniono 6 razy -6

  Pani Kidawa Błońska to postać fatalna i beznadziejna. Przykład – pozytywnie wypowiedzieć się za tekturowym czołgiem podczas uroczystej zmiany warty w święto państwowe godzi w patriotyczne uczucia Polaków. Ta Pani nie ma stylu i nie potrafi się zachować. W związku z tym nie zasługuje na stanowiska jakie pełniła do tej pory. To nie jest właściwa osoba do pełnienia funkcji publicznych. Czułości z KODem w Pucku to potwierdzają, jest to jawna akceptacja jej wystąpienia przeciw racji stanu, Prezydentowi, historii i wszystkim nam. Pozdrawiam Państwa.

 • szer.skijan

  Oceniono 6 razy -6

  Pani Kidawa Błońska nie ma żadnego doświadczenia w polityce międzynarodowej, gospodarce i popełnia częste gafy. Błądziłaby po europejskich salonach politycznych jak pani Kopacz po czerwonym dywanie. Stalibyśmy się przedmiotem kpin i szyderstwa w Europie. Polska to duży kraj i zasługuje na poważnego prezydenta, obytego w świecie i zorientowanego w sprawach krajowych. Pani Kidawa nie spełnia tych warunków. Pani Kidawa nie umie rozumnie czytać nawet z kartki, kłamie o porozumieniu, współpracuje z bojówkami KODu w sposób jawny jak pokazano na filmie z Pucka. Kosiniak-Kamysz też jest obciążony "bagażem trudnych ,niepopularnych decyzji w PO i PSL" np. OFE i 67 jako minister w rządzie Tuska, które były katastrofalne dla Polaków i ich rodzin !!!

 • szer.skijan

  Oceniono 10 razy -10

  Witam Państwa. Jestem młodym człowiekiem. Przedstawiam ogromne rozczarowanie KO, PSL i lewicą w kwestii OGROMNEJ SOWIETYZACJI W ŻYCIU POLITYCZNYM. Przykłady w Radzie Europy nasi przedstawiciele totalnej opozycji razem z Rosyjskim przedstawicielem i wnioskują wnioski i krytykę przeciwko nam Polsce. Grodzki chociaż nie jest uprawniony to spo-tyka się z ambasadorem rosyjskim jakby chciał uzyskać instrukcje przeciw Polsce
  - skandal. Okropne zachowanie Pani Kidawy w Pucku razem z KODEM. SN podejmuje uchwałę przeciw konstytucji, naszej racji stanu kompromitując siebie. Ci sędziowie muszą wró-cić do przedszkola i rozpocząć naukę. Niniejszym zawieszam i rezygnuję z poparcia PO, PSL i Lewicy jako wyborca. DOŚĆ KOMPROMITACJ nas i naszej historii.

 • morlis2

  Oceniono 16 razy -16

  Mamy najgłupszą na świecie opozycję, najgłupszą prezes Sądu Najwyższego i najgłupszą podłą grupę sędziów tzw. kastę, która uzurpuje sobie prawa rządzenia Polską. A rząd polski certoli się z nimi jak z jajami. Prezydent i premier powinni jak najszybciej zrobić porządek z tą "chałastrą". Nie powinni oglądać się na demonstracje sędziowskie w "fartuszkach" i wrzaski "idiotów" z UE, tylko zrobić porządek w kraju.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX