Łódź. Żywy chomik wyrzucony do kontenera na śmieci. "Okazał się odpadem bio?"

"Czym nas jeszcze zaskoczysz, 'człowieku?'" - pytają strażnicy patrolu dla zwierząt, którzy zostali wezwani do żywego chomika znalezionego w jednym z kontenerów na śmieci przy ulicy Żeromskiego w Łodzi. Znaleźli go pracownicy MPO. Gdyby nie ich czujność, zwierzę trafiłoby do śmieciarki.

Strażnicy z łódzkiego Animal Patrolu informują, że do zdarzenia doszło we wtorek 11 lutego. Żywy chomik został znaleziony w kontenerze przy ulicy Żeromskiego 59 w Łodzi. Został wyrzucony do śmieci wraz z terrarium, a zauważyli go pracownicy MPO, który zjawili się na miejscu, by zabrać odpady. 

Łódź. Żywy chomik wyrzucony do kontenera na śmieci

"Czym nas jeszcze zaskoczysz, 'człowieku?' Takie znalezisko z dnia dzisiejszego. Panowie chcieli zabrać śmieci. Znaleźli chomiczka" - opisuje Animal Patrol.

Oczywiście chomiczek to zwierzaczek, który często ląduje w naszych domkach jako maskotka, przytulaczek itd. Jest cudowny, dopóki się nie znudzi, bo kiedy się znudzi, to niestety ląduje w śmietniku. Całe szczęście, że w czasie kiedy uczymy się segregacji., ktoś kto go wyrzucał, nie wziął sobie za punkt "honoru" i nie oddzielił szkła od plastiku. Czym wtedy mógłby się okazać chomiczek... odpadem bio?

- pytają strażnicy.

Żywe zwierzę zostało przekazane pod opiekę straży miejskiej. Na razie nie wiadomo, jakie będą jego dalsze losy. Personaliów jego właściciela na razie nie udało się ustalić. Obecnie trwają ustalenia, czy moment wyrzucenia zwierzęcia do kosza został zarejestrowany przez kamery monitoringu - opisuje "Wyborcza Łódź".

Więcej o:
Komentarze (140)
Łódź. Żywy chomik wyrzucony do kontenera na śmieci. "Okazał się odpadem bio?"
Zaloguj się
 • ndof

  Oceniono 19 razy 17

  To niestety żaden wyjątek. Parę lat temu nasz pies znalazł białego chomika w śniegu, gdyby nie pies chomik skończyłby marnie. Porozwieszaliśmy ogłoszenia ze zdjęciem w promieniu kilometra, nikt się nie odezwał. Chomik był z nami dwa lata, zszedł ze starości...

 • to_ja_dziki-9876543210

  Oceniono 28 razy 16

  LUDZIE TO **UJE bez serca. Co będzie następne? Mały kot? mały szczeniak?
  Obyście zdechli ci którzy to zrobiliście...

 • 1moco2

  Oceniono 24 razy 12

  "Opiekun" dowiedział się na lekcji religii, że zwierzęta nie mają duszy tylko instynkt - czyli coś w rodzaju programu, jak w innych zabawkach. A przecież niepotrzebne zabawki się wyrzuca. Razem z opakowaniem.

 • ga.spar

  Oceniono 17 razy 11

  polak-katolik będzie darł japę w sprawie nienarodzonego życia ale lekką ręką pozbawi życia stworzenie już żyjące wyrzucając je do śmieci.

 • europeanian

  Oceniono 13 razy 9

  w Polsce najważniejsze są zygoty i zarodki, a jak coś się urodzi czy zwierzę to jest jak śmieć traktowane.

 • zelig777

  Oceniono 19 razy 9

  No co, zgodnie z pitoleniem Jedraszewskiego Rydzyka i reszty tych katotalibów, zwierzęta są od tego, żeby służyły człowiekowi, zgodnie z tą filozofią wyrzucić stworzenie na śmietnik to przejaw zdrowego zachowania katolika, bo inaczej to może być dówód na uleganie skrajnej ideologii ekologizmu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX