Wysiadła z auta, by zobaczyć uszkodzenia po drobnej stłuczce. Wracając do samochodu, zginęła na pasach

W niedzielę wieczorem w województwie śląskim doszło do niegroźnej stłuczki. Po kolizji auta zatrzymały się, a kierująca jednym z samochodów wyszła ze swojego auta, by porozmawiać z drugim kierowcą. Wracając, została śmiertelnie potrącona.
Zobacz wideo

Jak podaje polsatnews.pl, do stłuczki doszło w niedzielę 9 lutego w godzinach wieczornych na DK81 w Bąkowie w województwie śląskim.

Po niegroźnej stłuczce 72-latka została śmiertelnie potrącona na pasach

Kierująca osobówką 72-latka uderzyła w tył innego, skręcającego pojazdu. Po kolizji kierowcy zatrzymali pojazdy po przeciwnych stronach drogi. Wtedy kobieta, chcąc porozmawiać z drugim uczestnikiem kolizji, wyszła ze swojego auta.

Kobieta przeszła na drugą stronę ulicy, a gdy wracała do swojego samochodu, została potrącona. 72-latka przechodziła na przejściu dla pieszym, gdy uderzył w nią kierujący lexusem mężczyzna.

Poszkodowana zginęła na miejscu. Według wstępnych ustaleń śledczych mężczyzna, który spowodował śmiertelny wypadek, był trzeźwy. Dodatkowo została od niego pobrana krew do analizy na obecność narkotyków. Przyczyny wypadku będzie ustalała policja pod nadzorem prokuratury.