Wysiadła z auta, by zobaczyć uszkodzenia po drobnej stłuczce. Wracając do samochodu, zginęła na pasach

W niedzielę wieczorem w województwie śląskim doszło do niegroźnej stłuczki. Po kolizji auta zatrzymały się, a kierująca jednym z samochodów wyszła ze swojego auta, by porozmawiać z drugim kierowcą. Wracając, została śmiertelnie potrącona.

Jak podaje polsatnews.pl, do stłuczki doszło w niedzielę 9 lutego w godzinach wieczornych na DK81 w Bąkowie w województwie śląskim.

Po niegroźnej stłuczce 72-latka została śmiertelnie potrącona na pasach

Kierująca osobówką 72-latka uderzyła w tył innego, skręcającego pojazdu. Po kolizji kierowcy zatrzymali pojazdy po przeciwnych stronach drogi. Wtedy kobieta, chcąc porozmawiać z drugim uczestnikiem kolizji, wyszła ze swojego auta.

Kobieta przeszła na drugą stronę ulicy, a gdy wracała do swojego samochodu, została potrącona. 72-latka przechodziła na przejściu dla pieszym, gdy uderzył w nią kierujący lexusem mężczyzna.

Poszkodowana zginęła na miejscu. Według wstępnych ustaleń śledczych mężczyzna, który spowodował śmiertelny wypadek, był trzeźwy. Dodatkowo została od niego pobrana krew do analizy na obecność narkotyków. Przyczyny wypadku będzie ustalała policja pod nadzorem prokuratury.

Więcej o:
Komentarze (121)
Wysiadła z auta, by zobaczyć uszkodzenia po drobnej stłuczce. Wracając do samochodu, zginęła na pasach
Zaloguj się
 • marc.pl

  Oceniono 22 razy 18

  Widok z dzisiejszego poranka - deszcz, potężne podmuchy wiatru a wszyscy pędzą jak opętani nikt nie zwraca najmniejszej uwagi na jakieś przejścia dla pieszych czy inne pojazdy na jezdni. Najważniejszy cel kierowców to być szybszym przed innymi i wszystkich wyprzedzać nawet tuż przed przejściem dla pieszych. Kretyństwo jest podstawową przyczyną wypadków w Polsce.

 • marykownow

  Oceniono 27 razy 15

  czy jest jakiś inny kraj w Europie, gdzie tylu pieszych ginie na pasach???? Dzicz się dorwała do techniki.

 • coelka

  Oceniono 24 razy 14

  Na pasach kierowca zbliża ac się do padów ma obowiązek zachować szczególną ostrożność i dostosować prędkość nie zrobił tego powinien oniec odpowiedzialność a jeżeli jeszcze jechał przekraczać dozwoloną prędkość to zabrać prawo jazdy. Niech bandyci się nauczą odpowiedzialności.

 • szybka.konopia

  Oceniono 12 razy 10

  W tej okolicy nie ma żadnych przejść dla pieszych. Zniżacie się już do poziomu Super Expressu. Fakty są nieważne, liczy się klik.

  "W tym miejscu nie ma przejścia dla pieszych i żadnego oświetlenia ulicznego."

  www.bielskiedrogi.pl/14179_foto_drobna_stluczka_zakonczona_tragicznym_potraceniem_nie_zyje_kierujaca_jednego_z_pojazdow?fbclid=IwAR0GYtcclpUh920Vz9dhHvfjlGyAzL3e19Uz9UkiOfzmhJ6epLDvnfJNHpI

 • aprilapril

  Oceniono 23 razy 9

  Zaden Janusz nie jest w stanie wyobrazic sobie, ze w miescie moga byc tez ludzie ktorzy nie jada samochodem.
  Cala Polska jedzie.
  Prawda "samochodemwszedzie" ?

 • brusiek11

  Oceniono 12 razy 8

  Kolejny "news drogowy" w którym Redakcja bezmyślnie EKSPONUJE WIEK, w tym przypadku potrąconej ofiary. To jakaś chorobliwa maniera w GW. Kiedyś i wy małe gnojki będziecie starzy... może wtedy zrozumiecie na czym polega szczeniackie, demonstrowane tak chamstwo.

 • nino.rota

  Oceniono 15 razy 7

  cmentarze pelne sa tych ktorzy mieli pierwszenstwo.
  widzisz ze auto z jakiegos powodu sie nie zatrzymuje - nie wchodzisz na jezdnie!
  troche instynktu samozachowawczego a nie bezmyslne egzekwowanie swoich praw...

 • uthark

  Oceniono 13 razy 7

  Nie ferujmy wyroków.

  Cokolwiek się stało i ktokolwiek jest winny temu wypadkowi, kierowcy muszą pamiętać, że też bywają pieszymi....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX