Katowice: zatrzymano 34-latka podejrzanego o zgwałcenie nieletnich córek swojej partnerki

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego komendy w Katowicach zatrzymali mężczyznę, który jest podejrzany o zgwałcenie dwóch małoletnich dziewczynek. Ofiarami były córki jego partnerki.

Podejrzenie dotyczące seksualnego wykorzystania dziewczynek złożyła ich matka i była partnerka podejrzanego. Kobieta nabrała podejrzeń względem 34-latka, gdy przeczytała SMS-y wysłane przez jej byłego partnera do jednej z jej córek.

34-latek przez kilka lat miał wykorzystywać seksualnie nieletnie córki swojej partnerki

W toku śledztwa funkcjonariusze z Katowic ustalili, że od 2016 roku do stycznia 2020 roku 34-letni mężczyzna miał wielokrotnie dopuszczać się aktów pedofilii wobec córek swojej ówczesnej partnerki. Policjanci zatrzymali mężczyznę 6 lutego.

34-latek był zaskoczony wizytą policjantów, którzy podczas przeszukania odkryli w jego mieszkaniu 82 działki dilerskie marihuany. Mężczyzna usłyszał już pięć zarzutów: dwa dotyczące zgwałcenia małoletniej poniżej 15 lat w czynie ciągłym z jednoczesnym znęcaniem się nad ofiarą, dwa zarzuty prezentowania treści pornograficznych osobie małoletniej oraz posiadania znacznej ilości narkotyków.

Sąd zastosował wobec 34-latka środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu. Za przedstawione zarzuty grozi mu kara do 15 lat pozbawienia wolności.

Więcej o:
Komentarze (70)
Katowice: zatrzymano 34-latka podejrzanego o zgwałcenie nieletnich córek swojej partnerki
Zaloguj się
 • kamuimac

  Oceniono 42 razy 28

  ma pecha że nie jest ksiedzem tak jak Szkodoń - przenieśliby go na inna parafie i oddali sprawę do sądu kościelnego .

 • rlnd

  Oceniono 32 razy 18

  34 letni pedofil. A skoro pedofil to i homoseksualista. A nie, zaczekaj...
  To jak to jest, drogie prawiczki z PiS i Konfederacji?

 • maaac

  Oceniono 11 razy 7

  Co było pierwsze? Czy odkrycie pedofilii było podstawą decyzji o rozstaniu się czy na odwrót decyzja o odkryciu pedofilii została podjęta jako efekt decyzji o rozstaniu się.
  Mam nadzieję, że sąd zbada zarówno prawdziwość samego oskarżenia jak i możliwość w razie jego potwierdzenia współudziału pani poprzez ukrywanie i "ślepotę" na fakt molestowania.

 • walkirrr

  Oceniono 9 razy 7

  w ramach pokuty zamknąć go w seminarium z klerykami, oni pokażą mu miłosierdzie swoimi grzechomierzami a przy okazji poducza się do roli sukienkowych zboków

 • kapitan_rzbik

  Oceniono 20 razy 6

  500+ rządzi

 • c.t.k

  Oceniono 28 razy 6

  To musiała być patologia, przez cztery lata, tolerowana przez zaćpaną mamuśkę

 • jednooki.pirat

  Oceniono 5 razy 5

  No cześć obrońcy kościelnych pedofili. Myślicie, że wystarczy przenieść go do innej kobiety z nieletnimi córkami w ramach kary tak jak kara się księży za gwałcenie dzieci?

 • eric-sch

  Oceniono 5 razy 1

  a mógł sie uczyć na ksiedza!
  miałby spokój

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX