Tomasz Kowalczyk nie żyje. Redaktor naczelny "Kuriera Szczecińskiego" zginął w wypadku

Tomasz Kowalczyk, redaktor naczelny "Kuriera Szczecińskiego", zginął w wypadku samochodowym. Miał 54 lata.

Tragiczną śmierć redaktora naczelnego potwierdzili pracownicy "Kuriera Szczecińskiego". Tomasz Kowalczyk zginął w środę 5 lutego w wypadku samochodowym. Mężczyzna prowadził samochód osobowy, gdy nagle stracił panowanie nad pojazdem.

Nie żyje Tomasz Kowalczyk - redaktor naczelny "Kuriera Szczecińskiego" 

Auto następnie uderzyło w drzewo. Mimo reanimacji, Tomasza Kowalczyka nie udało się uratować. Okoliczności śmierci mężczyzny będzie badała policja pod nadzorem prokuratury.

 "Z wielkim żalem informujemy, że nie żyje Tomasz Kowalczyk - Redaktor Naczelny i Prezes Zarządu 'Kuriera Szczecińskiego'. Zginął w środę po południu w wypadku samochodowym. Straciliśmy wspaniałego Szefa, Kolegę, Przyjaciela. Tomasz Kowalczyk miał 54 lata. Z redakcją Kuriera był związany od prawie 30 lat. Od 2010 r. był Redaktorem Naczelnym naszej gazety" - napisano w poście na Facebooku "Kuriera Szczecińskiego".

Jak podaje "Głos Szczeciński", 14 lutego mężczyzna miał obchodzić 54. urodziny. - Był bardzo dobrym szefem. Cały zespół go szalenie cenił. Jesteśmy w szoku - powiedział jego zastępca Andrzej Łapkiewicz.

Więcej o: