Opolskie. Beczki p造nnej amfetaminy w 鈔odku lasu. CB同 zatrzyma這 dwie osoby

Policjanci CB同 z Zarz康u w Opolu zatrzymali dw鏂h podejrzanych o produkcj amfetaminy. M篹czy幡i ulokowali swoje laboratorium w jednym z las闚 na Opolszczy幡ie, licz帷 na to, 瞠 nie zostan przy豉pani.
Zobacz wideo

Funkcjonariusze CBŚP dotarli do informacji, z których wynikało, że na terenie województwa opolskiego produkowane są duże ilości amfetaminy. Przez wiele miesięcy prowadzili działania mające na celu ustalenie miejsca produkcji oraz zidentyfikowanie osób odpowiedzialnych za ten proceder. Okazało się, że producenci amfetaminy wybrali trudno dostępny teren w środku lasu. Produkowali narkotyki wyłącznie nocą, mając nadzieję, że unikną odpowiedzialności.

Opolskie. CBŚP znalazło beczki z płynną amfetaminą. Podejrzani zostali aresztowani

Po zebraniu materiału dowodowego, policjanci przeprowadzili akcję w jednym z lasów na Opolszczyźnie, zatrzymując dwóch podejrzanych. W bagażniku samochodu, którym jeździli producenci amfetaminy, funkcjonariusze CBŚP znaleźli m.in. rękawiczki, folię aluminiową, pojemniki po substancjach chemicznych oraz maskę przeciwgazową. W lesie odkryli dwie zakopane beczki, które zawierały 60 litrów mieszaniny reakcyjnej w trakcie końcowego procesu wytwarzania amfetaminy. Uzyskano z niej ponad 29 litrów płynnej amfetaminy.

Zatrzymanych mężczyzn doprowadzono do Prokuratury Okręgowej w Opolu, gdzie przedstawiono im zarzuty wytwarzania znacznych ilości substancji psychotropowej w postaci ponad 29 litrów płynnej amfetaminy. Decyzją sądu wobec obu podejrzanych zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Wi璚ej o:
Komentarze (6)
Opolskie. Beczki p造nnej amfetaminy w 鈔odku lasu. CB同 zatrzyma這 dwie osoby
Zaloguj si
 • hakatumba

  Oceniono 3 razy 3

  Nie od rzeczy b璠zie doda 瞠 w 鈔odku s御iedniego lasu produkcja idzie na du穎 wi瘯sz skal po kontrolowanej wpadce zbrodniczej konkurencji co jest efektem wzorcowej wsp馧pracy z 篡czliw policj :-D

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 5 razy 3

  Koledzy Patryka 妃akiego. Jego gang...

 • vito3

  Oceniono 2 razy 2

  cos nie halo powazni przestepcy i dozor policyjny po to by ostrzec odbiorcow cos tu nie gra no chyba ze rzeczywiscie to rodzina jakiego

 • hakatumba

  Oceniono 2 razy 0

  "...producenci amfetaminy wybrali trudno dost瘼ny teren w 鈔odku lasu. Produkowali narkotyki wy陰cznie noc, maj帷 nadziej, 瞠 unikn odpowiedzialno軼i." - Ale socjalistyczna w豉dza pozby豉 reakcjonist闚 chemicznych wszelkich z逝dze! Sa w naszym spo貫cze雟twie pewne rzeczy nie鄉iertelne.

Aby oceni zaloguj si lub zarejestrujX