Komentarze (82)
Tragiczny wypadek na A2. Bus przewrócił się i wypadł poza jezdnię. Jedna osoba zginęła
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • soso_soso

  Oceniono 17 razy 1

  Kierowcy busików na trasach międzynarodowych to znakomici kierowcy. Jeżdżą szybko i pewnie a najbardziej wymagające manewry wykonują z niebywałą precyzją.

 • wiktor200

  Oceniono 5 razy 1

  Czas wprowadzić fotoradary na naszych autostradach. Bo się pozabijamy. Kto jeździ ten wie jak to wygląda

 • andregal4

  0

  To nie żart - gdy czuję senność w czasie prowadzenia samochodu przyspieszam aż zaczynam się bać. Adrenalina skacze w okamgnieniu i senność znika na co najmniej 20 minut, a to wystarcza na ogół aby dojechać na autostradzie do jakiegoś parkingu i odpocząć.

 • aga_1980.06

  0

  W przypadku śmiertelnego zdarzenia komunikacyjnego należy pamiętać, iż rodzinie osoby zmarłej, należy się zadośćuczynienie z polisy OC sprawcy zdarzenia. Polecam skontaktować się z kancelarią odszkodowawczą automobile expert, która pomoże ubiegać się o wszystkie przewidziane prawem świadczenia. Dla zainteresowanych podaję numer telefonu 533-200-004.

 • eend

  0

  Od niepamiętnych czasów piszę, że dopóki nie będzie EGZEKWOWANE prawo czyli orzeczone, niezwykle dotkliwe kary finansowe + więzienie w drastycznych przypadkach - nic się nie zmieni. W Polsce nie ma kar za jazdę po alkoholu lub narkotykach i wspomagaczach, mandaty po 100 czy 200 zł. za większość poważnych wykroczeń drogowych to kpina. Nikt tego nie traktuje poważnie. Alkoholik po zabraniu prawa jazdy następnego dnia wsiada do swojego bolidu i sieje śmierć. Bo wie, że jak zostanie zatrzymany zapłaci (lub nie), mandat w wysokości 500 zł. i ..... dalej będzie olewał. Takie mamy prawo. Aż się nie chce pisać i podawać przykładów bo każdy z nas, zna setki takich historii. Nieuchronność bardzo wysokich kar to jedyna droga. Bez tego nic się nie zmieni.

 • eksterno

  Oceniono 2 razy 0

  Kiedy ktoś podliczy ilość wypadków busów? To najbardziej niebezpieczne pojazdy, oprócz niektórych szalonych Tirów.

 • a.k.traper

  Oceniono 6 razy 0

  Buduje się lepsze drogi by skrócić czas podróży ale bezmyślności nie da się opanować.

 • zigzaur

  Oceniono 16 razy 0

  Poczekajmy na ekspertyzę stanu ogumienia busa. Wyniki ekspertyzy będą na pewno emocjonujące.

 • roziu_to_moj_nick

  Oceniono 7 razy -1

  Zasnal kurfa

 • bling.bling

  Oceniono 17 razy -1

  Strażak robiący zdjęcia wypadku i zamieszczający je w sieci, powielane potem przez media i udostępniane w celu komentarzy internetowych ekspertów wyrzygujących swoją lepszą moralność.
  Taki mamy klimat

 • js08836

  Oceniono 9 razy -3

  Co mam wrażenie, że pękła opona w prawym kole. Prawe koło nie chciało się toczyć, lewe zatoczyło krótki łuk w prawo. Zniosło na bariery i przeleciał na drugą stronę. Gdyby przysnął, to otarłby się o bariery i obudził. Zasypianie zauważyliby pasażerowie. To było nagłe i niespodziewane zdarzenie przy dużej prędkości.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX