Prognoza pogody na tydzień [3-9 lutego]. Przed nami deszcz, śnieg i słońce

Długoterminowa prognoza pogody na tydzień 3-9 lutego. Meteorolodzy prognozują, że w ciągu kolejnych siedmiu dni pogoda będzie zmienna. W przyszłym tygodniu odnotujemy zarówno opady śniegu i deszczu, jak i liczne przejaśnienia.

Meteorolodzy prognozują, że początek lutego będzie dość ciepły. Temperatura w ciągu dnia rzadko będzie spadać poniżej 0.

Prognoza pogody na poniedziałek i wtorek. Przelotne opady deszczu w całym kraju

Początek przyszłego tygodnia będzie deszczowy. W poniedziałek będziemy obserwować duże zachmurzenie w całym kraju, ale opady nie będą intensywne. Nieco mocniej popada we wtorek. W oba te dni będzie stosunkowo ciepło. 3 lutego termometry wskażą od 3 stopni w Zakopanem do 10 stopni we Wrocławiu, z kolei 4 lutego - od 2 stopni w Zakopanem do 7 stopni w Zielonej Górze.

Pogoda na środę, czwartek i piątek. Najpierw śnieg, potem stopniowe ocieplenie

W środę 5 lutego nastąpi ochłodzenie. Z prognozy pogody przygotowanej przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wynika, że tego dnia temperatura będzie wahać się od -3 stopni w Zakopanem do 4 stopni w Szczecinie. W niemal całym kraju prognozowane są opady śniegu. Wyjątkiem są województwa położone na zachodzie i północy, w których padać będzie deszcz ze śniegiem.

W czwartek temperatura znowu wzrośnie, a niebo się rozchmurzy. Najwięcej słońca zobaczą mieszkańcy południowej części kraju. Termometry wskażą od 1 do 4 stopni. Śnieg będzie padał tylko w okolicach Szczecina i Olsztyna. W piątek rozchmurzy się także na północy. Pochmurno będzie tylko na Podlasiu i Lubelszczyźnie. Synoptycy nie prognozują opadów. Tego dnia temperatura będzie wahać się od 0 stopni w Zielonej Górze do 7 stopni w Łodzi.

Pogoda na weekend. Przed nami dwa słoneczne, ciepłe dni

Weekend zapowiada się słonecznie. Jeżeli przewidywania meteorologów się sprawdzą, w sobotę i niedzielę nie będzie padał deszcz ani śnieg. Zachmurzenie będzie umiarkowane, a przejaśnienia będą liczne. W sobotę temperatura będzie wahać się od 4 do 7 stopni, a w niedzielę - od 6 do 9 stopni. 

Więcej o:
Komentarze (6)
Prognoza pogody na tydzień [3-9 lutego]. Przed nami deszcz, śnieg i słońce
Zaloguj się
 • Oceniono 5 razy 5

  Pogoda pogoda śniegu nie ma, raptem poprószyło w tym roku półtora dnia. A artykuł o handlowych niedzielach brak już jest 5:35

 • wyjadacz_parkietuf

  Oceniono 2 razy 2

  Czyli krótko mówiąc: "na narty tylko do innych krajów"

 • baxter21

  Oceniono 1 raz 1

  UZ - i wszystko jasne hahaha. Ten „redaktor” powinien dostać co najmniej nagrodę kaczki dziennikarskiej, taki jest dobry ambitny i wiarygodny

 • tomek160452

  Oceniono 3 razy 1

  Bardzo wyczerpująca prognoza pogody. Wyczerpała intelektualnie piszącego tą prognozę. Życzę zdrowia i wypoczynku.

 • zawszedak111

  Oceniono 2 razy 0

  UZ, przestań!!!!!
  Nie ośmieszaj się specjalisto od niedziel!!!!!!!

 • c.t.k

  Oceniono 1 raz -1

  "Kabhi Khushi Kabhie Gham"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX