Strzelce Krajeńskie. Mężczyzna zaatakował rosyjską ciężarówkę znakiem drogowym. "Ja tutaj rządzę!"

"To jest moje miasto, ja tutaj rządzę!" - krzyczał mężczyzna, który zaatakował ciężarówkę na rondzie w Strzelcach Krajeńskich. Mężczyzna wyrwał znak drogowy i uszkodził nim przednią szybę pojazdu.

Do niecodziennego zdarzenia doszło ok. godziny 2 w nocy z soboty na niedzielę. Na rondzie w centrum Strzelec Krajeńskich mężczyzna zatrzymał samochód ciężarowy, a następnie wyrwał znak drogowy i zaczął uderzać metalową rurą w przednią część pojazdu. Podczas ataku krzyczał: "To jest moje miasto, ja tutaj rządzę!". W samochodzie siedziało dwóch obywateli Rosji. Choć napastnik uszkodził przednią szybę tira w kilku miejscach, nic im się nie stało - podaje Polsat News.

 

Strzelce Krajeńskie. Mężczyzna, który zaatakował tira, trafił do szpitala psychiatrycznego

Na miejsce wezwano policję. Agresywny mężczyzna został zatrzymany, a następnie przetransportowany do szpitala  psychiatrycznego w Gorzowie Wielkopolskim. Z relacji portalu gorzowianin.com wynika, że przed atakiem na ciężarówkę napastnik ukradł samochód osobowy i próbował zatankować paliwo. Niewykluczone, że nie był świadomy swoich czynów. 

>>> Policyjne lasso, które może zastąpić paralizatory

Zobacz wideo
Więcej o: