Policja bada sprawę włamania na os. Krzyki. Radio Wrocław: To mieszkanie Olgi Tokarczuk

Policjanci prowadzą postępowanie związane z włamaniem, do którego doszło na os. Krzyki we Wrocławiu. Komenda Miejska nie informuje, kto jest jego właścicielem, jednak wg Radia Wrocław to mieszkanie Olgi Tokarczuk. Noblistka przebywa obecnie za granicą.

Do włamania do jednego z mieszkań na os. Krzyki we Wrocławiu doszło w nocy z soboty na niedzielę. Policja dostała zgłoszenie w tej sprawie krótko po północy - informuje w rozmowie z Gazeta.pl. Zespół Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

Jak podało Radio Wrocław, włamywacze dostali się do prywatnego mieszkania Olgi Tokarczuk, której obecnie nie ma kraju.

Wrocławska policja informuje, że na miejscu włamania pracowali funkcjonariusze z komendy miejskiej oraz policja kryminalna. Zabezpieczono ślady włamania i dokonano oględzin miejsca przestępstwa. Obecnie policja nie udziela dalszych informacji. 

Według nieoficjalnych informacji dziennika "Fakt", z mieszkania została skradziona znaczna suma pieniędzy w różnych walutach. 

Więcej o:
Komentarze (425)
Policja bada sprawę włamania na os. Krzyki. Radio Wrocław: To mieszkanie Olgi Tokarczuk
Zaloguj się
 • krynolinka

  Oceniono 110 razy 68

  Chamów i złodziei obecna władza spuściła ze smyczy. Morderców też przybywa. Nie byłoby dziwne gdyby służby Kamińskiego maczały w tym włamaniu łapy.

 • almagus

  Oceniono 74 razy 48

  Czymś trzeba przykryć wynurzenia agenta Tomka K. na panów ułaskawionych przez A. Dudę.
  Współczuję noblistce.

 • ps11111ps

  Oceniono 66 razy 36

  Policja z psami złapała trop zapachowy. Na miejscu zbrodni śmierdziało bowiem PiSem. Ten smród można określić tak: mieszanina stęchlizny, moralnej zgnilizny, swąd kolan obdartych od nieustannego biegania na nich za Yarem, oraz delikatna nuta aromatu śmietanki z kolanka

 • acototak

  Oceniono 51 razy 31

  Może Mariusz z Maćkiem szukali haków.

 • syriusz.wila

  Oceniono 37 razy 23

  suweren usłyszał że za Nobla dajo milion baksów i poszedł ukraść

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX