Pożar w Sosnowcu. Dwoje lokatorów uciekło w ostatniej chwili. Ewakuowano 10 osób

W jednym z mieszkań w bloku na ul. Baczyńskiego w Sosnowcu wybuchł pożar. Mieszkanie zostało doszczętnie spalone, ale lokatorom udało się uciec. Ewakuowano 10 osób. Nie ma informacji o osobach rannych.

Do wybuchu pożaru doszło przed godziną 6 rano na ul. Baczyńskiego w sosnowieckiej dzielnicy Milowice. Ogień zaprószył się w mieszkaniu na trzecim piętrze. Gdy straż pożarna przyjechała na miejsce zdarzenia, płomienie wydostawały się już przez okna budynku - relacjonuje "Dziennik Zachodni".

>>> Strażak: Niskie pensje zagrażają bezpieczeństwu

Pożar w Sosnowcu. Mieszkańcy płonącego mieszkania obudzili sąsiadów

W mieszkaniu, w którym wybuchł pożar, przebywały dwie osoby - kobieta oraz mężczyzna. Na szczęście, udało im się w porę uciec. To oni obudzili sąsiadów i wraz z nimi informowali kolejnych mieszkańców bloku, że zagraża im niebezpieczeństwo. Straż pożarna ewakuowała z budynku 10 osób.

W gaszeniu pożaru brało udział pięć zastępów straży pożarnej. Gdy akcja została zakończona, mieszkańcy bloku na ul. Baczyńskiego wrócili do swoich mieszkań. Wciąż nie wiadomo, co było przyczyną wybuchu pożaru. 

Więcej o:
Komentarze (1)
Pożar w Sosnowcu. Dwoje lokatorów uciekło w ostatniej chwili. Ewakuowano 10 osób
Zaloguj się
  • eva_bramborova

    Oceniono 1 raz 1

    Czy tego typu BANALNA informacja zasługuje na pierwszą stronę portalu?A może wystarczyłaby tylko krótka wzmianka w lokalnej kronice policyjnej

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX