Pogoda na dziś - czwartek 23 stycznia. W nocy w centrum i na południu marznące mgły

Pogoda na dziś - czwartek 23 stycznia. Opady deszczu prognozowane są jedynie dla północy kraju w godzinach popołudniowych. W nocy padająca mżawka może powodować gołoledź.
Zobacz wideo

Meteorolodzy przewidują na dziś spore zachmurzenie w zachodniej Polsce. W większości kraju nie będzie jednak padać.

Temperatura. W czwartek maksymalnie od 2 do 5 stopni

Dziś najniższa temperatura prognozowana jest w Kielcach i Lublinie, gdzie będzie około 2 stopni. Jeden stopień więcej pokażą termometry w województwie warmińsko-mazurskim, podlaskim, mazowieckim, kujawsko-pomorskim, łódzkim, śląskim, małopolskim i podkarpackim. Najcieplejszy dzień czeka mieszkańców Pomorza Zachodniego - tam 5 stopni. W pozostałych regionach 4 stopnie.

Pogoda na dziś - czwartek 23 stycznia.Pogoda na dziś - czwartek 23 stycznia. gazeta.pl

Opady. Na Podkarpaciu spadnie śnieg

W dzień zachmurzenie duże i umiarkowane w zachodniej części kraju. Na więcej rozpogodzeń mogą liczyć mieszkańcy województw lubelskiego, mazowieckiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego. Słaby deszcz pojawi się po południu i w nocy na Pomorzu oraz Pomorzu Zachodnim: tam też można spodziewać się gołoledzi. W ciągu dnia przewidywane są także opady śniegu w południowych powiatach Podkarpacia. Wiatr słaby, na północy i zachodzie okresami dość porywisty. Na południu i w centrum w nocy należy spodziewać się marznących mgieł, które będą ograniczały widoczność do 200 metrów.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: pogoda.gazeta.pl.

Więcej o: