Komentarze (78)
Zastępca Dyrektora Generalnego Służby Więziennej potrącił pieszą. Starsza kobieta zmarła w szpitalu
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • tegepe

  Oceniono 6 razy 6

  A co na to oberklawisz Jaki?

 • micross

  Oceniono 5 razy 5

  Teraz już wiecie dlaczego PiSbolszewia ma swoje prokuratury i chce mieć też sądy ....
  Jak Ty pierdylniesz staruszke na przejściu dla pieszych -idziesz siedzieć, jak PiSbolszewik ......=umożenie, staruszka 85 lat wbiegła na przejscie=wina staruszki xD

 • klamtusek

  Oceniono 5 razy 5

  A gdyby to nie był zastępca dyrektora Służby Więziennej to prokuratura też nie przedstawiła nikomu jeszcze żadnych zarzutów?

 • menanocetus łagodny

  Oceniono 5 razy 5

  Śmieszne aby w służbie więziennej były stopnie. Ani to wojsko ani policja. Generał śmiechu warte,ppk,płk itd niżej może jeszcze bombardier SW?!. Wszystko aby brać dodatkowe pieniądze dla swoich, a nie wystarczy szef służby więziennej, naczelnik więzienia, strażnik więzienny?!.

 • mer-llink

  Oceniono 4 razy 4

  No oczewiście: rozjechał kobietę na pasach, ale dopóki jest pod skrzydłami PiS-u, to żadnych konsekwencji nie będą wyciągać. Nawet służbowych.
  (Swoją drogą jaka miłosierna jest ta nasza Waaadza. Wie, że oberklawisz już na dołku miałby kiepsko... Chroni go więc.)

  P.>S Czyżby tak oto a rebours sprawdzała się wieszcza wizja p. Michnika, że rozjeżdżanie na pasach może mieć przemożny wpływ na wybory? Pan Duda nieodwołalnie przegra, bo dostojnik PiS-u wcielił proroctwo p. Michnika w czyn?

 • hens

  Oceniono 4 razy 4

  Spieszył się klawisz do monopolu po flaszkę dla swojego szefa. A szef nie lubi czekać !

 • vito3

  Oceniono 4 razy 4

  osobista tragedia dla kobiety i jej rodziny zajebiaszczy dyrektor lekcewazacy prawo o ruchu drogowym,trabi sie sporo o przejsciach dla pieszych ale pieszy nie napadl pana wysokiego urzednika oczywiscie jak to w polsce chlopa sie karze na gardle a szlachcic zaplaci grzywny

 • jango33

  Oceniono 6 razy 4

  Kilka lat temu dyrektor więzienia zarżnął więźnia-kalekę a wózku, ze względu a zły stan zdrowia psychicznego nie trafił do więzienia. Można? Można

 • zgred151

  Oceniono 4 razy 4

  Przeciez pisowiec wiec wszystko jasne

 • wnuczek_akowca

  Oceniono 4 razy 4

  Skoro tak bardzo to przeżywa to może nie wsadzajcie go do więzienia, bo się załamie :o

 • hastatrespasos

  Oceniono 3 razy 3

  Nie neguję że sprawca potrącenia człowieka ze skutkiem śmiertelnym, na pasach czy poza nimi, jest wstrząśnięty i zależnie od jego osobowości może to być dla niego osobistą tragedią. Ale stokroć większą tragedię przeżywają krewni ofiar. No i, kierowca kierowcy nierówny. Na takim jak ten spoczywa wielekroć większa odpowiedzialność, za jazdę, za poszanowanie kodeksu drogowego i prawa w ogóle, niż na przeciętnym Kowalskim (któremu zresztą też nie wolno pobłażać). Ten typek, teraz bezpodstawnie chroniony sPISkowym „immunitetem”, powinien umieć zapanować nad kierownicą i uniknąć tragedii. Ale miłosierny dla swych ABW (bez związku z tą marką) samiec Alfa&Omega zapewnia im bezkarność.

 • jerzysm42

  Oceniono 3 razy 3

  Ziobro stwierdził, że jego pachołek był trzeźwy, a jego prokurator zarządzi ekshumację ofiary.

 • known2own

  Oceniono 3 razy 3

  To człowiek Jakiego/Ziobry, więc prokuratura czeka aż dokończą "reformę" sądów. Wtedy będzie można ścignąć rodzinę zmarłej, za koszty naprawy samochodu i szkody moralne pułkownika.

 • ochujek

  Oceniono 3 razy 3

  Pupilek Jakiego. Nic mu nie zrobią.

 • Andrzej Garlicki

  Oceniono 3 razy 3

  Jak to jednak miło, że są ludzie (z aparatu władzy z reguły), którzy są wstrząśnięci po przejechaniu pieszego! Warto wysłać ich na jakieś egzotyczne wakacje, żeby trochę odreagowali wstrząs. Obywatel naszego kraju - raju nie piastujący rządowych stanowisk oczywiście jest wstrząśnięty dopiero po aresztowaniu, resztę ma w nosie.
  A na poważnie - nie znam konkretnej sytuacji, więc nie wypowiem się o winie którejkolwiek ze stron. Warto jednak wszystko wyjaśnić, s dopiero potem podkreślać straszny wstrząs dygnitarza.

 • donmarek

  Oceniono 3 razy 3

  Dla pułkownika, jest to osobista tragedia. Dla Wojtka, który zrobił to samo, areszt tymczasowy.

 • log314

  Oceniono 3 razy 3

  Mowa o równiejszym pośród równych.

 • maxym9

  Oceniono 4 razy 2

  Jeśli akurat był trzeźwy to niewinny. A jeśli go gnębią koszmary - znaczy rodzina potrąconej jest winna - sprawcy należy się odszkodowanie.

 • hastatrespasos

  Oceniono 2 razy 2

  „Uczestnik zdarzenia ...” można napisać o kierowcy który miał tzw. stłuczkę parkingową. Ale ktoś sobie wyobraża tak pokrętne określenie zabójcy nieszczęsnej kobiety, gdyby SPRAWCĄ był zwykły kierowca, a nie wysokiej rangi kaczysyn? Dopiero teraz wiadomo kto zacz, chociaż o tej tragedii media informowały od razu. Ale pewnie RODO zabrania ujawnienia personaliów sprawcy, bo to nie pierwszy z brzegu winowajca takiej kategorii, a człowiek sPISkowej nomenklatury. Z tego też powodu jego zwierzchnik nie wyciąga wobec niego żadnych konsekwencji do czasu zakończenia śledztwa. Przecież to kryminał!

 • svetomir

  Oceniono 2 razy 2

  Przypomina to sprawę matki Adama Słomki.

 • wladca_piaskownicy

  Oceniono 6 razy 2

  Jeśli tylko jechał 20kmh, to nic mu nie grozi. Znany jest taki przypadek.

 • rokers14

  Oceniono 2 razy 2

  Ani nie był pijany, ani się nie śmiał z zabitej więc zarzutów nie postawiono. Nie ma to jak być kierowcą zabójcą pieszych w Polsce.

 • andrzejsec1

  Oceniono 2 razy 2

  Czy popełnił przestępstwo? Bo jeśli tak, to chyba należy go z tego rozliczyć. Nawet, jeśli był trzeźwy...

 • iremus

  Oceniono 2 razy 2

  Może trafi tam gdzie wypracował sobie pozycję. Ciekawe jakie bonusy na niego czekają ?

 • necr0c0w

  Oceniono 9 razy 1

  Zobaczymy jak to się skończy. Sprawa podobna do sprawy Najsztuba z tą tylko różnicą że pułkownik miał prawo jazdy i aktualne badania techniczne pojazdu. Idę o zakład że w jego przypadku sąd nie będzie miał problemów z ustaleniem prędkości z jaką staruszka wtargnęła na pasy i zapadnie wyrok skazujący. No ale gdzie tam byle klawiszowi do Jaśnie Oświeconego Arcyredaktora wyborczo-tefauenowskiego i zasłużonego bojownika walki z kaczyzmem.

 • karrampa

  Oceniono 4 razy 0

  Jeśli jest milusińskim kasty, to niech pogada z Najsztubem, Cimoszewiczem albo Wujcem i szybko będzie mógł o sprawie zaPOmnieć.
  Jak nie - no to ma problem.

 • kastoripollux

  Oceniono 6 razy -2

  Czyli jednak fizyka działa zawsze. Politycy, policjanci, pułkownicy, pociotki partyjnego "kierownictwa" i inni nawiedzeni wmawiają ludziom, że mają pierwszeństwo na pasach i ci im wierzą. Wchodzą na pasy nie patrząc czy mogą i wtedy jest BUM!!! Niestety każdego kierowcę to może spotkać, ale tylko nieliczni mogą liczyć na bezkarność. W tym przypadku to jakiś aparatczyk sekty PiS. Można takie przepisy sobie ustalać jeśli się wie, że należy się do kasty ludzi uprzywilejowanych i nie poniesie się odpowiedzialności za złamanie przepisów, które są sprzeczne z prawami fizyki. Ale co tam. Jak ja kogoś rozwalę na pasach to mi koledzy pana Zero albo on osobiście pomogą zatuszować sprawę. Niestety do każdej głupoty potrzebnych jest dwóch. Ci co takie durne prawo i przepisy ustalają i ci co wierzą, że to prawo gwarantuje im pierwszeństwo na pasach. Wystarczy aby wrócić do zdrowego rozsądku: Na drodze pierwszeństwo ma samochód, bo prawa fizyki mówią, że jest mu setki razy trudniej z powodu wielokrotnie od człowieka większej masy zatrzymać się. Róbcie tak dalej. ZUS wam tylko przyklaskuje. Ciekawe czy aparatczyk beknie, bo zwykły obywatel dawno by siedział. Ale tak jak ten "vip" tak i szaraczek fizyki nie oszuka. Tylko politycy myślą, że im się uda. Smoleńsk ich niczego nie nauczył. Głównie jestem pieszym, chociaż prawo jazdy też mam i z perspektywy pieszego mówię, że to głupi przepis. Ale ja chodziłem jeszcze do normalnej szkoły, gdzie fizyka była na wysokim poziomie a bezwładność ciała to nie termin erotyczny a wielkość fizyczna zależna od masy, a energia kinetyczna jeszcze od KWADRATU prędkości. Mówi wam to coś matoły? Ilu jeszcze ludzi musi zginąć zanim naukę będzie się traktować poważnie a przepisy konstruować w oparciu o uniwersalne zasady!!! Kolega miał stłuczkę , wina była ewidentnie po stronie drugiego pojazdu. Zadzwonił po policję, ta przyjechała i po wylegitymowaniu obu uczestników zdarzenia powiedziała koledze: "Wiemy, że to jego wina, ale weź pan tą winę na siebie, bo tamten pan to jest sędzia".

 • kor102

  Oceniono 9 razy -3

  A z ją prędkością poruszała się piesza?
  Niech skonsultuje z Najsztubem, będzie dobrze.
  Ten, to jeszcze miał badania techniczne i uprawnienia do prowadzenia pojazdu, czysta sprawa.

 • doomsday

  Oceniono 8 razy -4

  Dzieci uratowanych z holokaustu mają nie tylko w Polin dożywotni immunitet. Im wolno zabijać, a także gwałcić dzieci (Polański) zupełnie bezkarnie (Najsztub).

 • qznia

  Oceniono 6 razy -4

  Taki Najsztub.
  Chociaż miał prawo jazdy OC i badania techniczne.
  Skoro Najsztub dostał 10.000 zł To ten klawisz ostanie 3.000zł.
  Czy też Kasta go załatwi?

 • laborantkolaborant

  Oceniono 8 razy -6

  Jak nie miał prawka, przegladu i OC, to telefon do sędziego wolnosci Bojarczuka i prawem Nasztuba - niewinny!

 • idioteka-narodowa

  Oceniono 16 razy -6

  Piesi nabrali zaufania do kierowców i wchodzą na oślep na pasy.Do tego przyczynił sie ostatnio Mateusz Morawiecki,Premier,który mówił,że piesi mają pierwszeństwo...pierwszeństwo do kalectwa albo smierci.

 • awitold4

  Oceniono 18 razy -8

  Niech powie, że wiózł najszupa i że mu wbiegła z prędkością światła. Magicy z Piadrczna klepną

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX