Ponad 3 tys. zł za książkę Tuska i za płytę Muńka Staszczyka. Gramy #JedenDzieńDłużej z WOŚP

W poniedziałek wieczorem zakończyła część aukcji, które odbywały się w ramach akcji #JedenDzieńDłużej organizowanej przez portal Gazeta.pl. Czytelnicy wylicytowali m.in. książkę Donalda Tuska z autografem i różę od Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. Wciąż jednak można zdobyć książkę Olgi Tokarczuk z podpisem noblistki, a także srebrną łyżeczkę i pióro od Danuty Hübner.

Ostatni finał WOŚP odbył się niedzielę 12 stycznia, ale aukcje Gazeta.pl wciąż trwają w ramach akcji #JedenDzieńDłużej. To akcja, która narodziła się rok temu, kiedy święto dobra przerwał atak nożownika na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Nie chcieliśmy, aby zło zwyciężyło, chcieliśmy grać dalej i poprosiliśmy znane postaci o przekazanie na aukcję osobistych przedmiotów. W tym roku gramy ponownie, bo dobra nigdy dość.

Nadal można licytować książkę Olgi Tokarczuk "Bieguni" z autografem, a także srebrną łyżeczkę i pióro od europarlamentarzystki Danuty Hübner.

>>> Zobacz także: 28. finał WOŚP. Olek korzystał ze sprzętu WOŚP. Teraz sam zbiera pieniądze

Zobacz wideo

W poniedziałek zakończyły się już inne aukcje, które organizowaliśmy w ramach akcji #JedenDzieńDłużej.

Szklana róża od wicemarszałkini Sejmu Małgorzaty Kidawy-Błońskiej wraz z zaproszeniem do Sejmu została wylicytowana za kwotę 1075 zł. Krawat od byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego osiągnął cenę 2025 zł.

Najwyższą ofertą za książkę byłego premiera Donalda Tuska "Szczerze" z autografem była kwota 3050 zł. Dżinsowa kurtka z limitowanej kolekcji Doroty "Dody" Rabczewskiej przyniosła 620 zł, a płyta winylowa Muńka Staszczyka "Syn Miasta" - 3051 zł. Nasza zbiórka, którą organizowaliśmy na Facebooku, zakończyła się natomiast kwotą 11 413 zł.

Więcej o: