Śmiertelny wypadek na trasie Ostrołęka-Szczytno. Zginął 19-latek, auto pękło na pół

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie zostali wezwani do wypadku drogowego, w którym zginął 19-letni mężczyzna. Kierowca zjechał z prostego odcinka drogi i uderzył w drzewo. Jego auto pękło na pół.
Zobacz wideo

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło około godziny 5:30 w poniedziałek 20 stycznia do oficera dyżurnego KPP w Szczytnie w województwie warmińsko-mazurskim. Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło na DK-53 na wysokości Wolkowych na trasie Ostrołęka-Szczytno.

Tragiczny wypadek na DK-53. Nie żyje 19-letni kierowca

Na miejsce wysłano patrol ruchu drogowego. Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy kierujący pojazdem 19-latek zjechał nagle z prostego odcinka drogi. Po wypadnięciu z trasy samochód uderzył w drzewo.

W wyniku wypadku na miejscu zginął kierowca, mieszkaniec Olecka. Pasażerka, która odniosła liczne obrażenia, została przetransportowana do szpitala w Ostrołęce. Na miejscu prowadzone były czynności z udziałem funkcjonariuszy z wydziału dochodzeniowo-śledczego oraz prokuratury.

Droga krajowa numer 53 była zablokowana na jednym pasie, a ruch z Ostrołęki do Olsztyna odbywał się wahadłowo. Obecnie nie ma już utrudnień na tej trasie. 

Więcej o: