Gramy #JedenDzieńDłużej na Gazeta.pl. Dołącz się do naszej zbiórki na WOŚP!

Zachęcamy do wzięcia udziału w wyjątkowej zbiórce w ramach akcji #JedenDzieńDłużej. Dorzuć się do naszej wirtualnej puszki na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!

Gramy #JedenDzieńDłużej na Gazeta.pl. Dlaczego? My, Polacy, mamy w sercach ogromne pokłady dobra i umiemy się nim dzielić. Chcemy, by święto, które każdego roku obchodzimy wraz z WOŚP nie kończyło się. I dlatego prosimy: róbmy to jeszcze raz, jeszcze jeden dzień dłużej, w tę niedzielę. I do końca świata. Aukcje już trwają!

Akcja Gazeta.pl dla WOŚP narodziła się w zeszłym roku i nie był to szczęśliwy czas. 27. Finał Wielkiej Orkiestry był pierwszym, któremu do późnych godzin nocnych nie towarzyszyły uśmiech i duma z dzieła, jakim jest pomoc dzieciom czy osobom starszym. Święto dobra, święto Polaków, jedno z najwspanialszych wydarzeń społecznych po 1989 roku zostało przerwane tragicznymi wydarzeniami w Gdańsku. Na scenie WOŚP śmiertelnie ranny został prezydent miasta Paweł Adamowicz.

Wtedy postanowiliśmy: dokończmy finał w kolejną niedzielę, pokonajmy wspólnie zło. Ta idea jest wciąż aktualna. Zagrajmy #JedenDzieńDłużej po to, aby dobro zwyciężyło.

Akcja #JedenDzieńDłużej na Gazeta.pl będzie mieć swój finał 19 stycznia. Będziemy liczyć zebrane pieniądze na aukcji dla WOŚP założonej przez Facebooka, a także pokażemy aukcje przedmiotów przekazanych specjalnie na ten cel przez znane osobistości.

Mamy: 

Wszystkie zebrane pieniądze zostaną przekazane na WOŚP.

Więcej o:
Komentarze (28)
Gramy #JedenDzieńDłużej na Gazeta.pl. Dołącz się do naszej zbiórki na WOŚP!
Zaloguj się
 • wicipinski

  Oceniono 4 razy 4

  Dla części populacji tego pięknego kraju największym grzechem jest sukces. Taka mentalność czworaczna.

 • wicipinski

  Oceniono 3 razy 3

  Ja rozumiem, że w waszych ciasnych, pisich, wyklętych móżdżkach nie mieści się, że można mieć dostęp do takiej kasy i nie ukraść. Zapewniam was, że są ludzie na świecie, którzy mają inny od waszego kompas moralny i nie podzielają Banasiowego światopoglądu.

 • przedstawiciel_gorszego_sortu

  Oceniono 2 razy 2

  Wyznawcy PiS-u chętnie leczą siebie, dzieci i rodziców sprzętem od Owsiaka. Nie słyszałem by ktokolwiek z nich powołał się na klauzulę sumienia w tej kwestii. Hipokryzja to ich drugie imię. Potrafią wszystko zniszczyć, zazdrościć sukcesu. Ale skrzyknąć się i zrobić coś samemu.. to ich przerasta. Pisowska patologia drąży ten kraj.

 • antygazeta2

  Oceniono 2 razy 0

  Kasę daję tadkowi. Nigdy pajacowi owsikowi i dzidce.

 • homo-homini-lupus

  Oceniono 4 razy 0

  A kysz, starczy!

 • krystian71

  Oceniono 10 razy 0

  Nuuuda

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX