Skwierzyna. Brutalne morderstwo kobiety, policjanci odkryli poćwiartowane zwłoki

Funkcjonariusze znaleźli poćwiartowane zwłoki kobiety. Do brutalnego morderstwa doszło w Skwierzynie w województwie lubuskim.

Policjanci dokonali makabrycznego odkrycia w jednym z pomieszczeń gospodarczych w Skwierzynie. Jak poinformowała dziennikarka Radia ZET Natalia Żyto, na miejscu funkcjonariusze znaleźli poćwiartowane zwłoki kobiety.

Policjanci odkryli poćwiartowane zwłoki kobiety. W mieszkaniu był pijany mężczyzna

"Na miejscu był jej konkubent, był pijany" - napisała na Twitterze dziennikarka. Ustalenia przekazane przez informatora potwierdzone zostały już przez lubuską policję.

Zaginięcie 64-latki zgłosiła zaniepokojona pracownica ośrodka pomocy społecznej. Policja przyjechała do wskazanego mieszkania, gdzie znajdował się pijany konkubent kobiety. Mężczyzna miał dwa promile alkoholu we krwi i składał sprzeczne zeznania. 

Ciało odkryte zostało w jednym z pomieszczeń gospodarczych. Jak przekazał nadkomisarz Marcin Maludy z lubuskiej policji, funkcjonariusze nie mogli potwierdzić, że była to poszukiwana kobieta. Poćwiartowane zwłoki zostały już przekazane do badań, które pomogą ustalić, czy doszło do zbrodni zabójstwa, czy do zbezczeszczenia ciała.

Więcej o:
Komentarze (51)
Skwierzyna. Brutalne morderstwo kobiety, policjanci odkryli poćwiartowane zwłoki
Zaloguj się
 • deutschearbeitmaschine

  Oceniono 23 razy 9

  Taka patologia niestety stanowi trzon kościoła katolickiego. Fałszywie wierzący, przed księdzem klekajacy, obrazki matki boskiej itp. A jak nikt nie widzi to chlać, ćpać i gwałcić.

 • wolny.kan.gur

  Oceniono 22 razy 8

  I taka właśnie patologia stanowi trzon elektoratu PiS. Wystarczy że dostaną na wódę i będą dożywotnio lojalni. Na nich powołują się pisowscy politycy mówiąc "naród tak chce".

 • kwantax

  Oceniono 19 razy 5

  jeszcze nigdy Polcy i Polaki nie były tak bezpieczne - rzekł jeden z pisbolszewickich kacyków

 • krynolinka

  Oceniono 15 razy 5

  Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

 • boo-boo

  Oceniono 4 razy 4

  No dobra...zwłoki poćwiartowane, nie znają przyczyny śmierci jeszcze to skąd wiadomo, że zabójstwo było brutalne....

 • rokoko1807

  Oceniono 4 razy 4

  - Zamiast 200-300-500 + budowac wiezienia dla okolo 30 milionow gnoi !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX